Charytatywne Wzlotowisko

1
Takie maszyny robią wrażenie.

W Czerniejewie odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego. Będzie to doskonała okazja aby pomóc potrzebującym: Bartusiowi i Olusiowi. 

Impreza odbędzie się w sobotę, początek o godzinie 15:00. Zlot odbędzie się przed miejscowym pałacem. Wstęp kosztuje 10 zł. Na miejscu będzie można zawiesić oko na motocyklach, samochodach po tuningu, jak i tych zabytkowych. Będą konkursy na najgłośniejsze auto zlotu, najpiękniejszy motocykl czy najniższe auto. W międzyczasie muzyka, jedzenie i atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie malowania twarzy czy kolorowych balonów.

Cały dochód zebrany podczas imprezy zostanie przekazany na leczenie 13-letniego Bartka. Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce oraz małogłowie. Ma też problem z nogami. Jej koszt to 115 400 złotych.

Pomocy potrzebuje także Oluś, który ma dwa lata. Organizatorzy proszą, żeby przynosić: pampersy hipoalergiczne rozmiar 6, ubranka w tym body, bluzki, spodenki, piżamki rozmiar 98/104cm, środki czystości hipoalergiczne. Chłopiec choruje na złośliwy nowotwór i przechodzi chemioterapię. Dlatego wszystkie rzeczy jakie zakłada muszą być nowe i mogą być użyte tylko raz.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię