Festyn dla Marka – pomóż i Ty!

0

Napięcie mięśniowe, wada wzroku i wodogłowie – to tylko kilka z problemów z jakimi mierzy się Marek Idczak, młody mieszkaniec miejscowości Przyborki.

O szczegółach nasza reporterka, Ewa Stefanowicz:

Festyn odbędzie się 6 maja w amfiteatrze we Wrześni. Wiadomo już, że atrakcji nie zabraknie. To chociażby występy młodych artystów: zespół taneczny „PULSIK”, Katarzyna Sroczyńska, przedszkole „MIŚ USZATEK”, Adam Kamrowski, Brunon Surowiec, Karolina Poźniak, zespół z LO Henryka Sienkiewicza, zespół „PARADOX”.  Oprócz tego przejażdżka bryczką, zamek dmuchany, zabawy sportowe, park rowerowy dla dzieci, zabawy malarsko-plastyczne dla dzieci, czy punkt medyczny.

O 17:30 na zainteresowanych czekać będzie Wielka Loteria Fantowa „Z Sercem dla Marka”. Główną nagrodą jest rower rekreacyjny. O 18:30 odbędą się też licytacje. Do wylicytowania m.in.: oficjalna koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografem Łukasza Piszczka, piłka na 95-lecie klubu Lecha Poznań z autografami piłkarzy z certyfikatem, piłka z podpisami siatkarzy APP Krispol, monety kolekcjonerskie.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię