Finansowy Ninja we wrzesińskiej bibliotece

2

Bloger Michał Szafrański przesłał do Biblioteki Miasta i Gminy Września książkę swojego autorstwa. Chciał, by zasiliła księgozbiór. Przesyłka wydała się jednak podejrzana, co zaowocowało e-mailem dyrektorki placówki do Szafrańskiego. Ten opublikował go na swoim Twitterze. W ten sposób o sprawie dowiedziała się cała Polska i w Internecie zawrzało.

My tymczasem dotarliśmy do obu zainteresowanych stron. Ich stanowiska, w tym oświadczenie pani dyrektor, przedstawimy w piątkowym numerze „Gazety Radia Września”. A już teraz uspokajamy zainteresowanych książką – „Finansowy Ninja” Michała Szafrańskiego trafi do wrzesińskiego księgozbioru, gdy tylko przejdzie formalności związane z katalogowaniem.

Anna Tess Gołębiowska

2 KOMENTARZE

  1. Michał Szafrański już wcześniej przesłał książkę do Biblioteki Publicznej we Wrześni, konkretnie do filii
    tej biblioteki w Grzybowie, o czym można przeczytać na blogu autora Finansowego…, gdzie jest zamieszczona lista obdarowanych bibliotek. Ciekawe czy książka tam jest rozchwytywana przez kolejkę oczekujących na przeczytanie? A może nikt się nie zainteresował, nawet osoba która podała adres tej biblioteki? Kto znajdzie odpowiedź? Piotr K.

  2. Przecież ta cała akcja to tylko tandetna reklama jakiegoś buca, który postanowił się w ten sposób wylansować. Zrobiło się o nim głośno? Zrobiło. Nikt nie ma zielonego pojęcia kto to? Nikt. Ludzie sprawdzą z ciekawości któż to taki ten cały Finansowy ninja? Wielu zapewne tak, część nawet po książkę sięgnie aby przekonać się o co tyle szumu. Jak dla mnie, to powinno się za takie akcje bojkotować autora, bo chwilowo robi sobie karierę na tym, że krzywdzi bogu ducha winną Panią dyrektor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię