Inalfa obsłuży wielkie motoryzacyjne marki

1

Inalfa Roof Systems Poland rozbudowuje halę produkcyjno -magazynową w Białężycach. Dzięki temu będzie mogła podołać zleceniom światowym gigantom motoryzacyjnym – Volvo, Audi i Porsche.

Firma zajmuje się produkcją szyberdachów. Jej fabryka działa w pod wrzesińskiej strefie ekonomicznej w Białężycach od 2014 r. Ma 12,6 tys. m2 powierzchni. Rozbudowa jest konieczna ze względu na zwiększenie mocy produkcyjnych.

Ile mln euro pochłonie inwestycja ? O ile wzrośnie zatrudnienie?

O tym w piątkowym wydaniu Gazety Radio Września

GP

1 KOMENTARZ

  1. Najlepsze iż rozbudowa miała już się zacząć w marcu, mamy lipiec. W firmie na 1 lipca było 100 wypowiedzeń ( 800 osób pracuje w zakładzie ). Ludzie uciekają masowo z zakładu. Pensja jedna z mniejszych w zagranicznych zakładach. Nowy system premii wręcz nierealny do zrealizowania. Firma już teraz ma problemy ze zatrudnieniem osób. Dopóki nie wprowadza podwyżek, jakiś bonusów stażowych i system awansów będzie leżał i kwiczał to niech zapomną iż znajda tłumy do pracy. W zeszłym roku to w tygodniu potrafiło przyjść z 15 nowych osób teraz 3 to maks. Wystarczy wejść na go work i poczytać sobie opinie o zakładzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię