Koncert dla Bartosza Smoczyńskiego w Poznaniu

0

19 stycznia 2007 r. Bartosz Smok Smoczyński dowiedział się, że choruje na amyloidozę. Choroba ta prowadzi do upośledzenia organów wewnętrznych poprzez zbieranie się nieaktywnych białek (amyloidów) w komórkach i tkankach. Ta historia to momenty nadziei przeplatane dramatycznymi rokowaniami. W trakcie procedury przygotowawczej do przeszczepu szpiku kostnego, Bartosz przeszedł serię wylewów. Spowodowały one czterokończynowy niedowład, a także pozbawiły go wzroku. 

Zgodnie z tradycją Koła Naukowego Polityki Ekonomicznej i Społecznej, działającego przy Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, corocznie brać studencka organizuje wydarzenie o charakterze charytatywnym. W tym roku na pomoc studentów może liczyć absolwent naszej Alma Mater – Bartosz Smoczyński.

27.04.2017 r.  w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, mieszczącej się przy ul. Winiawskiego 1 w Poznaniu, odbędzie się koncert charytatywny podczas, którego będą zbierane pieniądze dla Bartka.

Smok podniósł się już wielokrotnie, mamy nadzieję że z Waszą pomocą uda się to po raz kolejny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię