Konkurs fotograficzny LGD. Do wygrania dwie lustrzanki

0

Lokalna Grupa Działania „Z Nami Warto” zaprasza do konkursu fotograficznego „Z nami warto iść w świat”.
– Idea konkursu zrodziła się dzięki zdjęciu z Kambodży, na którym były gadżety LGD – mówi kierowniczka biura LGD „Z Nami Warto”, Małgorzata Lisiecka. – Ono zainspirowało nas do ogłoszenia konkursu.
Celem konkursu jest promocja grupy i marki LGD.
– Zapraszamy mieszkańców do robienia zdjęć w różnych zakątkach świata. Ma przestawiać ciekawe miejsca oraz nasz gadżet promocyjny – zachęca Lisiecka.
Zdjęcia będą przyjmowane wyłącznie w formie elektronicznej. Można je wysyłać na adres: [email protected] Musi być do nich dołączona, podpisana i zeskanowano zgoda na wykorzystanie fotografii przez LGD do celów promocyjnych.
Konkurs podzielony jest na dwie kategorie. W pierwszej wygra zdjęcie wykonane w miejscu najbardziej oddalonym od Wrześni. Zaś druga dotyczy najciekawszej fotografii – wybierze ją specjalne powołane jury.
Do zdjęć można wykorzystać nie tylko najnowsze gadżety, ale także te z lat poprzednich. Jeśli ktoś nie posiada gadżetów może odwiedzić biuro LGD przy ul. Dzieci Wrzesińskich 9.
Organizator ufundował dwie nagrody główne – lustrzanki.
Szczegóły na stronie internetowej grupy https://www.znamiwarto.pl/ oraz pod adresem mejlowym [email protected] pl, a także pod nr tel. 61 438 50 18
(tom)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię