Kulturalny Miłosław zawiesza działalność

0

Stowarzyszenie Kulturalny Miłosław doprowadzi do końca rozpoczęte projekty, a potem jego członkowie zrobią sobie przerwę. Na jak długo? Optymistyczna wersja to rok.

Najważniejszym tegorocznym wydarzeniem organizowanym przez stowarzyszenie jest piąta, jubileuszowa edycja Festiwalu Dźwięków Wszelakich „Zgrzytowisko”, który odbędzie się 18-19 sierpnia. Na 2 grudnia został zaplanowany koncert zespołu Closterkeller, który będzie jednocześnie ostatnim akcentem przed przerwą w działalności.

O zawieszeniu działalności stowarzyszenia jego członkowie poinformowali w czasie konferencji prasowej, która odbyła się dziś w salce konferencyjnej starostwa powiatowego. Agnieszka Przysiuda-Zielkowska uspokajała, że Kulturalny Miłosław działalności nie kończy, ale łączenie aktywności w życiu zawodowym, prywatnym i społecznikowskim idzie jego członkom coraz gorzej, więc potrzebują czasu na przegrupowanie sił.

W czasie konferencji członkowie Kulturalnego Miłosławia podsumowali pięcioletni dorobek stowarzyszenia oraz przybliżyli historię jego powstania. Więcej o tym w przyszły piątek w „Gazecie Radio Września”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię