Mecze piłkarskie – zapowiedzi!

0

Przed nami piłkarski weekend. Swoje rozgrywki rozpoczyna konińska A klasa, grać więc będą wszystkie drużyny naszego regionu.

W III lidze Polonia Środa Wlkp wyjeżdża do Przodkowa gdzie w sobotę o godz 17:00 rozegra spotkanie z tamtejszym GKS-em. W IV lidze dojdzie do arcyważnego pojedynku. W derbach regionu SKP Słupca, który jest obecnie wiceliderem tabeli, w sobotę o 17:00, na stadionie leśnym w Słupcy, podejmie Victorię Września, obecnie trzecią drużynę rozgrywek. Wierzymy, że Victoria się przebudzi i zaprezentuje się zdecydowanie lepiej niż w meczu z Ostrzeszowem. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco dlatego, że po pierwsze derby regionu – święta wojna, a po drugie dlatego, że oba zespoły walczą o szczyt tabeli. W klasie okręgowej lider Płomień Nekla w niedzielę o 17:45 gra w Strzałkowie z Polaninem i są to derby regionu tej klasy rozgrywek. Oby Płomień wygrał i kontynuował znakomita passę. Sparta Sklejka Orzechowo w sobotę o 17:00 gra w Tuliszkowie z Tulisią i musi walczyć o punkty, by wydźwignąć się z dna tabeli.

Rusza A klasa. Orlik Miłosław wyjeżdża do Ślesina, by w sobotę o 17:00 rozegrać tam mecz z miejscowym LKS-em. Również w sobotę o 17:00 swój mecz rozegra jeden z faworytów do awansu, czyli Warta Pyzdry. Podopieczni Piotra Dowbusza jadą do Kramska grać z tamtejszą Wartą. Rezerwy Victorii w niedzielne popołudnie, o 17:00 na własnym stadionie, podejmą Wartę Krzymów.

AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię