Muzyczne warsztaty i koncert Marka Piekarczyka w WOK-u

0

Marek Piekarczyk, legenda polskiej muzyki rockowej, zawitała do naszego miasta na akustyczny koncert, a wcześniej na warsztaty muzyczne z naszą zdolną młodzieżą.

Siedmioro młodych ludzi: Sandra, Iga, Marta, Marysia, Hania, Mateusz i Arek pojawiło się w słoneczne popołudnie we Wrzesińskim Ośrodku Kultury, aby zaprezentować swoje zdolności wokalne i co najważniejsze posłuchać opinii i wskazówek samego Marka Piekarczyka – wokalisty, autora tekstów, frontmena zespołu TSA czy uczestnika programu The Voice Of Poland. Dla wielu była to miła konfrontacja z legendą muzyczną naszego kraju. Pod koniec warsztatów pojawili się uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka we Wrześni i oni również mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów reporterskich i tanecznych naszemu gościowi. Potem nastąpiło to na co wszyscy czekali czyli akustyczny koncert Marka Piekarczyka z zespołem w składzie: Tadeusz Apryjas – gitara, śpiew i Jacek Borowiecki – instrumenty perkusyjne.

Wywiad z artystą na antenie Radia Września w audycji Hity z Marka Satelity. Rozmowa z nim także w najnowszym wydaniu Gazety RW.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię