Muzyczne wydarzenie w Biechowie. Wystąpią bracia Golcowie

2

To cykl wyjątkowych koncertów w wyjątkowym miejscu. Swoją kontynuację będzie on miał w najbliższą sobotę (7 stycznia).
W klasztorze w Biechowie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaśpiewa zespół Golec uOrkiestra.

 
– mówi współgospodarz wydarzenia, burmistrz Miłosławia Hubert Gruszczyński.
Nazwa zespołu długo trzymana była w tajemnicy. Organizatorzy zdecydowali się odkryć karty dopiero tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

 
Dla tych, którzy nie chcą czekać mamy dobrą wiadomość. Bracia Szczepanikowie wystąpią już dziś (5 stycznia) w kościele pw. św. Królowej Jadwigi we Wrześni. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. (tos)

2 KOMENTARZE

  1. Kościół to nie miejsce na koncerty rozrywkowe… Ludzie, opamiętajcie się. W co Wy wierzycie? Mówi Wam coś Golgota? Krzyż? Najświętszy Sakrament w tabernakulum? A Wy idziecie tam się bawić, bujać, klaskać… Czy Matka Boża stojąc pod krzyżem śmiała się i klaskała? Nic nie mam przeciwko radosnemu, wspólnemu kolędowaniu, ale trzeba było to zorganizować na sali koncertowej w jakimś domu kultury… A nawet w plenerze, bo ostatnio było ciepło. Możliwości jest mnóstwo. Trzeba mieć tylko minimum wyczucia i przede wszystkim WIARĘ w realną obecność Chrystusa w świątyni, a wtedy do głowy nikomu by nie przyszło, aby przed ołtarzem imprezować…

  2. „Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał15. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię