Nareszcie utwardzą drogi w Miłosławiu

0
Droga od lat czekała na modernizację.

O utwardzeniu dróg na tak zwanym Biedaczkowie w Miłosławiu mieszkańcy marzyli od dawna. Teraz ma się to w końcu spełnić. Kilka dni temu pozytywnie zamknięto przetarg i wybano wykonawcę – Konsorcjum, w skład którego wchodzi poznańska spółka Wuprinż oraz Zakład Robót Wielobranżowych Marka Kubiaczyka z Nekli.

Do przetargu stanęło 6 firm. Wygrała ta, która przedsawiła najtańszą ofertę – 3 239 392 zł.
– Kostka brukowa zostanie położona na ulicach Legionów, Strajków Szkolnych, Dzieci Miłosławskich, Powstańców Wielkopolskich i Żołnierzy Września. Dodatkowo na Niepodległości, gdzie obecnie są tak zwane kocie łby, wylany zostanie asfalt. Do tego wszędzie poprowadzone będą po lewej stronie ciągi pieszo – jezdne oraz kanalizacja deszczowa – mówi Hubert Gruszczyński, przewodniczący Rady Miejskiej w Miłosławiu.

Modernizacja dróg nie będzie pierwszym działaniem spółki Wuprinż w miejscowości. Kilka lat temu budowała ona na terenie Miłosławia i Orzechowa kanalizację sanitarną. Wtedy do zadania firma podeszła solidnie. Mamy nadzieje, że będzie tak i tym razem. Pierwsze prace mają ruszyć w połowie czerwca tego roku. Tak, by do tego samego miesiąca przyszłego roku je zakończyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię