Nauczą się nauczać dzięki Lepszej Edukacji

0
Lepsza Edukacja to konferencja poświęcona nowoczesnym technologiom w procesie nauczania. Radio Września objęło to wydarzenie swoim patronatem. 
Wykłady w czasie konferencji poświęcone są temu, jak wdrażać nowatorskie pomysły w procesie dydaktycznym z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, programów, urządzeń i koncepcji. Udział w konferencji jest bezpłatny dla nauczycieli z miasta i gminy Września, dla pozostałych uczestników koszt udziału wynosi 180 złotych i obejmuje zakwaterowanie w internacie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Pedagodzy z gminy Września zapłacą tylko za udział w uroczystej kolacji. W programie konferencji m.in. prowadzenie profilaktyki wobec cyberprzemocy, tworzenie warunków, w których uczniowie rozkwitają, piractwo komputerowe wśród młodzieży, e-humanistyka czy programowanie w przedszkolu.
Rejestrować się na konferencję można pod adresem lepszaedukacja.pl. Wykłady już 9 marca na terenie Wrzesińskiego Ośrodka Kultury i 10 marca na terenie Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię