Odczarować poród – otwarte spotkanie dla kobiet

0

24 marca w Alchemia Dance Studio odbędzie się bezpłatne spotkanie dla kobiet zatytułowane Krąg Opowieści Porodowych. Ma ono służyć odczarowaniu pojęcia porodu.

To czwarta edycja Kręgów, które odbywają się w podobnym czasie nie tylko w Polsce, ale i w Europie. – Poród może być mocnym i pięknym przeżyciem. Może wzmocnić, rozwinąć i dać ogromną wewnętrzną siłę. Głęboko poruszyć i transformować, po nim życie może nabrać nowego wymiaru. Przyjdźcie i opowiedzcie swoją historię! Niezależnie od tego, czy rodziłyście w domu czy w szpitalu. Niezależnie od tego, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie. Jeśli Wasz poród wspominacie jako wydarzenie pozytywne – przyjdźcie i podzielcie się tym wspomnieniem z innymi. Jeśli poród był doświadczeniem trudnym, przyjdźcie posłuchać. Być może w bezpieczeństwie Kręgu będziecie miały możliwość odkryć ziarno mocy w swoim porodzie. Chcemy stworzyć razem przestrzeń na otwarcie się i podzielenie swoimi historiami porodowymi. Wierzymy, że z każdego doświadczenia można wydobyć piękno i moc – piszą organizatorzy.

Na spotkanie pomysłodawcy inicjatywy zapraszają wszystkie kobiety – zarówno te, które o byciu mamą dopiero myślą, te, które matkami wkrótce zostaną, jak i te, które już nimi są. Warunek jest jeden, panie będą dzieliły się pozytywnymi historiami.

Za wrzesińskie spotkania odpowiada doula Marta Mularczyk-Dubiel. Choć spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.

ATG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię