Orlik i Polanin grają dalej

0

Orlik Miłosław wygrał u siebie ze Spartą Sklejka Orzechowo, a Polanin Strzałkowo pokonał we Wrześni rezerwy Victorii w meczach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Konin.

Sparta Sklejka Orzechowo grała w Miłosławiu swoje pierwsze spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Jak poinformował nas trener Sparty, Janusz Hofman, przeciwko Orlikowi wystawił młodzieżowy skład. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1, ale do dalszych gier awansował Orlik Bartosza Darula. Jego piłkarze skuteczniej, bo 4:3, egzekwowali rzuty karne.

W ramach tych samych rozgrywek rezerwy Victorii podejmowały wczoraj Polanina Strzałkowo. Czy to z musu, czy to z wyboru, ale Trener Tomasz Krzyżkowiak wystawił do gry zespół złożony w większości z chłopców urodzonych w 2000 roku. Młodzież nie grała źle, walczyła, biegała, przeprowadziła wiele ataków na bramkę Polanina, stwarzała ogrom sytuacji, ale zeszła z boiska pokonana 4:0. Wszystko przez to, że chłopcy nie mają niestety absolutnie żadnego pojęcia o tym jak skierować piłkę do siatki przeciwnika. Strzał z metra do pustej bramki przerasta ich możliwości. Tym samym to nie Victoria II, a Polanin gra dalej.

AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię