Pierwsze zwycięstwo APP Krispol i awans do finału (video)

1

Wczoraj rozpoczął się III Memoriał Ryszarda Tuszyńskiego w siatkówce mężczyzn.  Swój pierwszy mecz przed wrzesińska publicznością rozegrał zespół APP Krispol. Pokonał 3:1 KPS Siedlce i awansował do niedzielnego finału.

Jak zapowiadał trener Marian Kardas to był dla jego podopiecznych trudny mecz, pierwszy we wrzesińskiej hali. Zawodnicy czuli tremę, bo kibiców przyszło naprawdę sporo, ale potrafili się z nią uporać. Poza tym ze względu na fakt, że za 2 tygodnie obie ekipy zainaugurują we Wrześni sezon, zarówno trener Chwastyniak jak i trener Kardas nie odkrywali wszystkich swoich kart. Mimo to lepsza była drużyna z Wrześni. Przy dopingu grupy Klubu Kibica, ubranego w nowe stroje,  wygrała 3:1 (25:21, 25:20, 20:25, 25:19) mając nieco problemów jedynie w 3. secie.

W drugim sobotnim meczu Gwardia Wrocław 3:0 (19:25, 27:29, 19:25) pokonała Olimpię Sulęcin i to ona będzie rywalem APP Krispol w meczu o zwycięstwo w memoriale. Siedlce i Sulęcin zagrają o 3. miejsce.

AG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Panie redaktorku…. i pan śmie zwracać komuś uwagę odnośnie poziomu pisanych wiadomości!.? Proszę zpojrzec na pański poziom przekazu. Dramat i to na oficjalnej stronie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię