Piłkarski weekend 2-3 września 2017

0

Przed na mi kolejny piłkarski weekend i występy drużyn naszego regionu.  

III liga

W III lidze Polonia Środa w sobotę o godz. 16:00 podejmie na własnym boisku lidera rozgrywek Elanę Toruń, która w 4 meczach zdobyła komplet 12 punktów. 

IV liga

W IV lidze po znakomitym występie w Słupcy Victoria gra przed własną publicznością. Także w sobotę o 16:00 rozpocznie swój mecz z beniaminkiem Koroną Piaski. Przypomnijmy, że Victoria jest trzecia w tabeli, a Korona siódma, ma 4 punkty mniej od wrzesińskiej jedenastki.

Klasa okręgowa

Tutaj samodzielny lider, Płomień Nekla, grać będzie w sobotę, o 17:00, na własnym boisku z Kasztelanią Brudzew. Miejmy nadzieję, że neklanie kontynuować będą niezwykłą passę swoich zwycięstw bez straty gola.

Sparta Sklejka Orzechowo walczyć będzie o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna Janusza Hofmana w sobotę o 17:00 podejmuje na własnym boisku Orła Grzegorzew.

A klasa

Tutaj dojdzie do pierwszych w tym sezonie derbów powiatu w tej klasie rozgrywek. Jeden z faworytów do awansu, pyzdrska Warta w niedzielne dożynkowe popołudnie , wszak w Pyzdrach dożynki powiatowe, o godz.17:00 podejmuje rezerwy Victorii Września. Obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze: Warta 6:1 zwyciężyła Wartę w Kramsku, a Victoria II u siebie skromnie, bo 1:0 pokonała Wartę Krzymów. Derby zapowiadają się więc interesująco. No i Orlik Miłosław. Piłkarze Bartosza Darula zaliczyli prawdziwy falstart. Polegli w Ślesinie 3:9 i teraz przed własną publicznością będą chcieli się zrehabilitować. W sobotę o 17:00 podejmują Piasta Grodziec. Wszystkich fanów futbolu zapraszam na stadiony. Będzie co oglądać.

AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię