Ledwie kilka tygodni zostało nam do świątecznego szału. Galerie handlowe pękać będą
w szwach, a domach rozpoczną się porządki. Nam zwyczajnie brakować będzie czasu na to żeby wszystko udało się tak jak sobie to zaplanowaliśmy.

Są to niewątpliwe najbardziej rodzinne święta jakie znajdują się w rocznym kalendarzu. Mamy chwilę na to żeby zwolnić i najzwyczajniej odpocząć. Koniec roku to jednak nie tylko zaplanowany wcześniej relaks… to szampańska zabawa sylwestrowa! Niezapomniany dzień, podczas którego możemy się bawić do białego rana.

Pomysłów na spędzenie tej niezwykłej nocy zazwyczaj jest wiele. Każdy z nich jest dobry na swój sposób, ale chodzi przecież o coś niepowtarzalnego. Jednak nie każdy jest wyjątkowy…

Któż nie chciałby udać się w podróż, która zapada w pamięć, podróż, podczas której doświadczyć można rzeczy niezwykłych. Wyśmienita kuchnia, zapierające dech występy artystyczne, porywająca muzyka oraz poczucie luksusu. Dawniej synonimem takiej wyprawy byłby niewątpliwie ORIENT EXPRESS. Dziś jak się okazuję można doświadczyć takiej podróży w podpoznańskiej HOT_elarni****, która przywita Nowy Rok podczas zabawy sylwestrowej w klimacie Orient Expressu. W tym miejscu najbardziej liczy się człowiek i jego potrzeby. Personel nastawiony jest na indywidualne doświadczenia Gości oraz zapewnienie wymarzonego odpoczynku.

Jeśli jeszcze nie wiesz lub zastanawiasz się co robić 31 grudnia – nie czekaj kup bilet na niezwykłą podróż w czasie.

Więcej informacji:

www.hotelarnia.pl
[email protected]
tel. 61 898 37 80

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię