Policja mnie bije

39

Ma wyrwany bark i nosi rękę na temblaku, ma też wybity ząb i liczne stłuczenia i twierdzi, że pobili go wrzesińscy policjanci.
– Ten pan był bardzo agresywny i wulgarnie obrażał policjantów, dlatego zastosowaliśmy środki przymusu bezpośredniego – bronią się mundurowi.
Czy w nocy z soboty na niedzielę w komendzie Powiatowej Policji we Wrześni doszło do brutalnego pobicia? Bulwersującą sprawę bada prokuratura.
Więcej jutro w bezpłatnym wydaniu Gazet Radio Września.

39 KOMENTARZE

  • Wydaje mi się że był agresywny i policja jedynie użyła siły a nie że „pobila” a po drugie skoro się pan rzucał jak porypany to delikatnie zostal uszkodzony tyle w temacie 🙂

  • Wiesz co piszesz? Wiesz jak było? Zresztą sprawa tego dotyczy? Raczej nie! Dotyczy przekroczenia uprawnień funkcjonariusza. Taką osobę można śmiało nazwać zwyrolem, a nie policjantem..

 1. Teraz okaże się że co drugi został pobity! Fanem policji nie jestem! Ale jak sąsiad głośno muzy słucha to wszyscy zaraz dzwonia!!! I tomasz sie nawalil I odegral bohatera!

  • Ja również nie jestem fanem policji.. Ale akurat ten pan do grzecznych nie należy a jak wypije to już nie wspomnę nie patrzy do kogo z ryj.m :/

   • pan panie marku chyba jest z policji i chyba chodzi o małą dezinformację na temat tego pana…ponieważ z tego co ja wiem to ten pan we Wrześni już nie mieszka od paru ładnych lat …więc wniosek nasuwa się sam panie marku

   • Może i nie należy. Nie nam to oceniać. Sprawa dotyczy PRZEKROCZENIA uprawnień funkcjonariusza, który chyba zapomniał co to jest prawo i na czym polega jego praca. Założył mundur i myślał, że jest Bogiem, że jak ktoś jest skuty to wszystko mu wolno? Nie tędy droga.. Nie na tym polega jego praca- nie na takiej przemocy!! Jakoś inni wiedzą jak wykonywać słusznie swoją pracę z takimi przypadkami- nawet jeśli ten pan był winny.

 2. co ma piernik do wiatraka jeśli go pobili to znaczy że są ponad prawem i wolno im wszystko nie zależnie czy był alkohol czy go nie było. Dla mnie chore ale prawdziwe stara gwardia odeszła a młodym gliniarzom się w tyłkach przewraca !!!

 3. Jak zwykle przez internet wszyscy są bardzo mądrzy, rozumiem że w ich mniemaniu policja ma prawo bić? Brawo dla tych osób. Byliście tam ,wiecie jak wyglądała ta sytuacja ?

  • Hahaha brawo dla debila który to napisał, jak chodził do szkoly 20 lat temu haha ,dzięki zapewniłeś mi dużą dawkę śmiechu. Muszę przyznać ,że fajnie nawet iż znajdują się tu którzy wypisują negatywne komentarze, bo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i pośmiać przy okazji.!!!???

 4. Września robi się gettem policyjnym…. Pamiętacie to fuck you wystawione przez policjanta dla Pani z Wrześni która zrobiła policjantowi zdjęcie z wystawiony palcem Fuck You jak Policjanci jechali pod prąd na drodze jednokierunkowej???!!! To nie Policja- to Gestapo!!!! A społeczeństwo się na to godzi… ???

 5. To co on robił, a czego nie nikogo nie powinno obchodzić w tej chwili. Sprawa dotyczy policjantów, którzy przekroczyli swoich uprawnień!! Co to teraz ma być-huliganie w policji?! Wylot dla nich z komendy bo policjantami nazwać ich nie można! Ogarnijcie się ludzie z tym swoim jadem bo tylko z tym potraficie być cwani. Dla takich gnoi nie ma miejsca w policji i mam nadzieję, że prokuratura się tym odpowiednio zajmie!!! A szczególnie jednym z tych panów „policjantów”….

 6. Tu trzeba rozdzielić te dwie sprawy. To jak ten gość się zachowywał i czy był wulgarny nie powinno mieć wpływu na zachowanie policjantów – oprócz środków koniecznych do jego zatrzymania itp.

 7. Człowiek nie mieszkający już tu parę dobrych lat wraca z zagranicy, a czeka go jedynie mordobicie. Co się w tym kraju dzieje?! Ludzi „pracujących” w Policji wrzesińskiej, którzy są za to odpowiedzialni powinni wywalić na zbity pysk.

 8. Na grzecznego nie trafiło.. Światowy Panicz z zagranicy raczył zawitać w rodzinnym mieście i już robi zadymę i wielce się żali. Od dzieciaka już się „rzucał” i w końcu trafiło na niego, że i mu się oberwało – moim zdaniem bardzo dobrze. Jakoś Pan Tomasz J nigdy nie miał pozytywnego wizerunku w oczach innych i wielce myślał, że „trząsł” i rządził całym Mankowem… teraz Nim potrząsnęli, ale to i tak nie pomoże – klepek w mózgu mu to nie poukłada, bo jak można poukładać coś czego Ten Typ nie ma ? ?

 9. Człowieku Grunwaldzka to lipówka – od kiedy ? Od przedszkola typa znam, a poza tym jakby sam się nie wkręcił w tą zadymę to by nie był tak mocno „poturbowany”, ale zawsze musi być w centrum uwagi no i mu się oberwało…

 10. Myslé ze wiékszosc osób które tutaj broniá policjantów – bandytów, to sami policjanci lub ich krewni. Teraz atakujá ofiaré aby usprawiedliwic swoje zdziczenie i agresjé.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię