Poszukiwana sprawczyni rozboju!

0

Rozpoznajesz kobietę z portretu pamięciowego? Zadzwoń!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni poszukują sprawczyni rozboju na starszej pani. Śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje na jej temat.

15 listopada br. we Wrześni przy ulicy Konopnickiej do drzwi mieszkania starszej pani zapukała kobieta w wieku ok. 30 lat. W momencie otwarcia drzwi sprawczyni zaatakowała 87-letnią pokrzywdzoną, na siłę dostając się do mieszkania. Kolejnym krokiem była kradzież pieniędzy w kwocie ponad 4 tysięcy złotych.

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną oraz świadków zostały sporządzone portrety pamięciowe.

Rysopis sprawczyni: wiek około 30 lata, 165-170 cm wzrostu, szczupła sylwetka. W dniu zdarzenia ubrana była w pikowany płaszcz koloru beżowego, czapkę bawełnianą koloru brązowego, na dłoniach białe rękawiczki, torebka koloru brązowego, czasami zakładała okulary.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo -Śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z portretu pamięciowego lub mają jakiekolwiek inne informacje mogące pomóc policjantom w jej identyfikacji.
Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Szkolnej 23 we Wrześni. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. (61) 437-52-84 bądź na numer alarmowy 997 lub 112.
Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię