Pożar pustostanu przy ulicy Gnieźnieńskiej!

16

Palił się pustostan przy ulicy Gnieźnieńskiej.

Na miejscu zdarzenia był nasz reporter – Tomasz Małecki.

 

Zdjęcia nadsyłali także nasi słuchacze.

16 KOMENTARZE

  1. Który to już raz? I k…. nikt nic z tym nie robi, przyjrzyjcie się kto jest tym miejscem zainteresowany i po prostu dodajcie 2+2. To już we Wrześni tradycja… Komora, gorzelnia…

  2. Deweloper właśnie otwiera szampana, a ze względu na brak świadków – sprawa będzie zamiwciona pod dywan. Kiedy i gdzie nasþepne pożary panowie wrzesińacy deweloperzy?

  3. Niech się ktoś tym w końcu zainteresuje bo to nie ktoś tylko dzieci w wieku 9-15 lat tam przebywają. Policja i straż miejska interweniowały i jak widać bez skuteczności. 2 razy dzieciaki podpaliły i nie zdziwiłabym się gdyby po raz trzeci to zrobiły. Tak funkcjonują służby mundurowe. Gratuluję

    • Naukowo potwierdzono, że takie teksty w internecie wypisują wyłącznie osoby, które uprawiają całe życie wyłącznie samogwałt.

  4. Skoro lokalne media nie potrafią nagłośnić sprawy, a prokuratura na to w „pąpie”, to może trzeba sprawę w TVN rozkręcić, oni lubią takie tematy. Sensacja, biznesmen, władza, pożar.

  5. Mieszkam na przeciwko i mój dom był zagrożony !!!! Jestem przerażona i moje wnuki a najmłodsza, nie mogła się uspokoić i chciała uciekać …. to budzi grozę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech ktoś coś zrobi zanim dojdzie do nieszczęścia….. Niech właściciel dostanie zgodę na rozbiórkę, bo chyba o to chodzi ……. !!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię