Rusza budowa ulicy Ogrodowej w Nekli

0

To będzie jedna z najbardziej wymagających inwestycji pod względem logistycznym w historii gminy. W czwartek, 6 kwietnia, rozpocznie się remont części ulicy Ogrodowej.

We wtorek, 4 kwietnia, w siedzibie OSP Nekla odbyło się spotkanie z mieszkańcami ulicy Ogrodowej. Było ono również wyjątkowe, gdyż zazwyczaj nie ma potrzeby organizowania takich zebrań. Jednak ze względu na specyficzną sytuację dotyczącą przebudowy, w tym przypadku było ono niezbędne. Remont będzie składać się z dwóch części. Rozpocznie się od wybudowania kanalizacji sanitarnej, począwszy od drogi powiatowej. Na czas wykonywania tych prac zostanie zorganizowany objazd przez posesję Ryszarda Begiera.

Druga część inwestycji to ułożenie kostki pozbrukowej. To zadanie zostanie rozpoczęte od osiedla mieszkaniowego i będzie prowadzone do wspomnianej drogi powiatowej. Podczas tego etapu prac, każdego dnia mieszkańcom będzie udostępniony przejazd po zakończeniu robót.

Włodzimierz Kasprzak – właściciel firmy budowlanej

 

Więcej szczegółów dotyczących organizacji ruchu na ulicy Ogrodowej w czasie remontu przeczytacie w najbliższym wydaniu naszej bezpłatnej gazety Radio Września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię