Śmiertelne potrącenie przy rondzie Garbsen (galeria)

7

46-letnia mieszkanka Wrześni zginęła wypadku do jakiego doszło dzisiaj po południu przy rondzie Garbsen.
O szczegółach mówi Adam Wojciński rzecznik prasowy wrzesińskiej komendy


Na miejscu interweniowało Lotnicze Pogotowie ratunkowe. Niestety kobiety nie udało się uratować, zmarła po kilkudziesięciominutowej próbie reanimacji.

7 KOMENTARZE

 1. Ostatnie zdjecie to lekka przesada. Autorze czy chcialbyś ogladac na nim swoja mame badz kogos bliskiego. Zastanowiłes sie co czuje rodzina patrzac na nie !!!! Wez to usuń

  • Polecam najpierw przeczytać ze zrozumieniem ustawę o RODO i sprawdzić do czego się odnosi. Osoba zmarła jest nie do rozpoznania nawet na kontrowersyjnym (?) zdjęciu 17. Nie zostało podane jej imię, nazwisko, nr PESEL, adres zamieszkania, nie ma zdjęcia twarzy – nie ma nic czym zajmuje się RODO.
   Co do samego zdjęcia 17 – widać ciało przykryte białym płutnem. Standardowa procedura w takiej przykrej sytuacji – widocznie niektórzy mało widzieli i są oburzeni. Bardziej oburzające było zdjęcie sprzed kilku tygodni z wypadku na DK92 w miejscowości Siedlec, gdzie przez jakiś czas było widać ciało zakleszczonego w kabinie kierowcy.

 2. smutne jest to że uczestnicy ruchu nie myślą, lub myślą że są nieśmiertelni, że samochód osobowy się zatrzyma w miejscu o ciężarówce nie wspominając i o tym że kierowca wszystko widzi. A niektórzy rowerzyści, motocykliści, kierowcy samochodów czy piesi myślą, że są jedyni na drodze i wszystko im wolno.
  Ludzie trzeba myśleć i mieć ograniczone zaufanie do wszystkich na drodze.
  A rodzinie współczuje straty, kierowcy i jego rodzinie tej dramatycznej sytuacji, służbą policji, straży i ratownikom tego wyjazdu gdzie nie udało się uratować osoby poszkodowanej.

 3. Czekam aż na przejsciach ze swiatlami w Białężycach bedzie podobna sytuacja. Pracownicy znanych firm są daltonistami.Czerwone światło szczególnie pseudo cyklistów NIEOBOWIĄZUJE.Może się wreszczcie policja tym zainteresuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię