„To się ludziom w Nekli nawet nie śniło”

15

Tomasz Małecki został wybrany nowym prezesem Płomienia Nekla.

Dzisiaj w Nekielskim Ośrodku Kultury odbyło się walne zebranie piłkarskiego klubu, który obecnie rozgrywa swoje mecze w konińskiej klasie okręgowej.

W nowym zarządzie poza prezesem Tomaszem Małeckim znaleźli się również: Henryk Adamus – wiceprezes, Bartłomiej Figas – sekretarz, Marzena Szklarz – skarbnik, Jan Adamus i Edward Jankiewicz.

W skład komisji rewizyjnej weszli: Adam Stefaniak – przewodniczący, Longina Izydorczyk – sekretarz i Ryszard Kubiak.

Podczas zebrania została przegłosowana propozycja złożona przez Adama Stefaniaka, aby w tym roku uhonorować 22 zasłużonych działaczy dla klubu. Warto również wspomnieć, że obecny rok jest również jubileuszowym ze względu na 70-lecie powstania. Znamy już datę uroczystości. Odbędą się one w niedzielę, 24 września.

Dziennikarz „Wiadomości Wrzesińskich” objął pod swoje przewodnictwo już drugi klub sportowy. Obecnie aktywnie działa również w Active Nekla, czyli stowarzyszeniu złożonemu z sekcji lekkoatletycznej i tenisowej.

Z nowym prezesem rozmawiał nasz nekielski korespondent – Radosław Jagieła

15 KOMENTARZE

  • Dlaczego według Pana nasze nastawienie jest żenujące? Artykuł zawiera przecież prawdziwe informacje. Odnosząc się do tytułu, mogę jedynie napisać, że takie stwierdzenie zostało powiedziane przed zakończeniem zebrania. Sam zainteresowany również nie spodziewał się tego wyboru.

    • Każdy może wyciągnąć własne wnioski i ocenić w jakim kierunku zmierza Tomasz Małecki. Naszym zadaniem jest informowanie, a nie prowadzenie jakichkolwiek wojenek.

     PS Nie ja byłem autorem wspomnianego artykułu.

 1. Gratuluję Tomaszu!
  Trudny masz charakter. Ale liczę, że uzdrowisz Płomień. Liczę, że znajdziesz pomysł na klub i wyprowadzisz na prostą. Potrzeba śmiałych pomysłów i konsekwentnej realizacji. A tego Ci nie brakuje.

 2. A co dziennikarz „Wiadomości Wrzesińskich” nie może prezesem klubu piłkarskiego ??? Zenada. Ale grajcie dalej swoje disco-polo.

  • A czy w artykule zostało wspomniane, że nie może być prezesem klubu piłkarskiego? Nic takiego przecież nie ma.

   Faktem jest, że Tomasz Małecki jest dziennikarzem „Wiadomości Wrzesińskich” i ponadto prezesem Active Nekla oraz od wczoraj Płomienia Nekla.

   A disco-polo oczywiście dalej będziemy grać. Jest to ważna część naszej muzycznej ramówki. 🙂

   • Szkoda tylko, że w nazwie macie „Września”, a pod względem repertuaru faworyzujecie jedynie grupę mieszkańców tym disco polo. Gdy słyszałam, że powstanie lokalne radio, miałam nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Niestety, najwyraźniej o innych gatunkach muzycznych nie chcecie słyszeć (co drugi grany przez Was utwór to właśnie disco polo). Ostatnio nawet w gazecie wrzuciliście tekst o piosence tego gatunku.

    Swoją drogą, dlaczego w ostatnim numerze nie było działu filmowego? Nie mówcie, że go także zastąpicie discopolowym repertuarem…

 3. no własnie… to zmień nazwę na Twoja Nekla – Informacje Radia Września.. ? czy konkurencja nic nie pisze na temat Nekli ? Nawet nie wiesz jak propagandowo to wygląda… no chyba że taki zamiar jest 🙂

  • Piszę o wiele więcej o Nekli niż konkurencja. Jest sporo dźwięków w radiu i artykułów na portalu oraz w gazecie. Nie widzę powodu, dla którego miałbym publikować informacje o tej samej tematyce z innych mediów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię