Tomasz Małecki – reporter na słodko

1

Gdy z powodu wypadku cysterny z czekoladą na autostradzie A2 trasa między Wrześnią a Słupcą zmieniła się w krainę słodkościami i kaloriami płynącą, byliśmy dla Was na miejscu. A dokładniej, był na miejscu redaktor naczelny portalu radio-wrzesnia.pl – Tomasz Małecki.

Nasz redakcyjny kolega relacjonował wydarzenia na żywo – nie tylko do mikrofonu Radio Września. Został także TVN24, pojawiając się w kilku dzisiejszych materiałach. Przykładowy znajdziecie pod tym linkiem, inny (to migawka z „Faktów”) – tutaj.

A na wizji Tomasz dał z siebie wszystko – skakał na jednej nodze, prezentował utopiony w czekoladzie but oraz samego siebie częściowo skąpanego w apetycznej mazi. Przyznał też, że choć ma ponad 20 lat doświadczenia w zawodzie, tak słodka przygoda jeszcze mu się nie przydarzyła. Nie był to jednak pierwszy nietypowy ładunek, który redaktor Radia Września śledził na autostradzie – pół roku temu był świadkiem wywrócenia się TIR-a ze świniami. Bez wątpienia czekolada pachniała przyjemnej, choć jak przyznał dziennikarz – osobiście preferuje gorzką, tymczasem do czynienia miał z kilkunastoma tonami mlecznej słodyczy.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię