Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta (galeria)

25
fot. KPP Września

Czołowe zderzenie w Tarnowej (gm. Pyzdry). Na miejscu zginęła kobieta.

Jak podała policja, w wypadku uczestniczyły dwa auta, które z niewyjaśnionych przyczyn zderzyły się na środku jezdni. Jednym podróżowała 43-letnia kobieta, która poniosła śmierć na miejscu. Pasażerowie to czwórka dzieci, 12-latek i trzech 11-latków. Ranne dzieci zostały przewiezione do szpitali w Słupcy, Wrześni i Koninie. Drugim samochodem jechała 23-letnia kobieta. W krytycznym stanie została przetransportowana helikopterem do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejscu są policja i prokurator, którzy ustalają jak doszło do tragicznego wypadku.

Aktualizacja: Stan 23-latki lekarze określają jako stabilny. Jej życiu nic nie grozi.

Fot. Tomasz Szternel

 

25 KOMENTARZE

  1. Do jazdy tej Pani co zginęła nie można mieć zastrzeżeń jako do kierowcy. Jeździłam z nią nie raz i nigdy wystraszona nie byłam. To nie prawda że baba gorzej jeździ niż facet bo faceci więcej wypadków powodują.

  2. Norma!
    Że Ty nie umiesz jeździć to nie znaczy że wszyscy. Nie wiesz że źle to się szybko zrobi. Zamiast współczuć rodzinie i bliskim to ty piszesz tu jakieś głupoty. Zastanów się zanim coś napiszesz. Nie pozdrawiam!

  3. Renata nigdy bym nie pomyślał że mogłabyś to być ty… świetny kierowca… wspaniały człowiek… rewelacyjna mama… dlaczego ciebie juz nie ma?!!! Nigdy nie zapomnimy takej osobowości!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię