Weekendowe atrakcje czekają

0

Zerknijcie, co będzie się działo w regionie.

Już dzisiaj we Wrzesińskim Ośrodku Kultury będzie można zobaczyć spektakl Szalone nożyczki. Akcja toczy się w salonie fryzjerskim mistrza grzebienia i nożyczek, który wynajmuje zakład od mistrzyni fortepianu. Pewnego dnia kobieta zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu, znajdującym się tuż nad salonem. Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę. Początek spektaklu o 20:00.

Z kolei w sobotę ligowy basket wraca do Wrześni po 15 latach przerwy. Sympatyków sportu zapraszamy na pierwszy mecz III Ligi Koszykówki Mężczyzn we Wrześni w tym sezonie. – W sobotę 27 października o godz. 18:00 nasz młody zespół w 3. kolejce zmierzy się z RKKS Rawią Rawicz – czytamy na facebooku MKS Września.

Także w sobotę zaplanowano sportowe atrakcje na wrzesińskim Rolniku. Mowa o niecodziennym akcie solidarności biegaczy. Członkowie Night Runners Września organizują bieg charytatywny. Jego głównym celem jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację Sławomira Zastawy, członka grupy, który uległ poważnemu wypadkowi w Szwecji. Podczas załadunku tir przygniótł go do bramy. Doznał złamań i urazów wielonarządowych.
Bieg dla Sławka rozpocznie się o 15:00 i potrwa do 17:00.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię