WOŚP 2018 – Start sztafety (galeria)

0

200 zł – za tę kwotę wylicytowany został numer startowy „1” na Bieg Kosyniera 2018, a za 110 zł – pierwszy z pięciu medali z odręcznym autografem Jurka Owsiaka.

Choć 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrzesińskim Ośrodku Kultury wystartuje dopiero o godzinie 15:00 w niedzielę, to o 20:00 w sobotę już licytowano WOŚP-owe fanty. Gdzie? Na stadionie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni, w czasie Sztafety Po Światełko Do Nieba. Około 350 osób wyruszyło wspólnie, by uczcić finał Orkiestry, promując jednocześnie zdrowy tryb życia. Wśród nich czworo przedstawicieli Radia Września i „Gazety Radio Września”:  Tomasz Małecki, Tomasz Szternel, Artur Korpik i Anna Tess Gołębiowska. Sztafetę wystartował z telebimu Jurek Owsiak, który pozdrowił Wrześnię i biegaczy.

Bieżnia nie opustoszeje przez łącznie 24 godziny. Obok niej oraz na sali gimnastycznej odbywają się licytacje prowadzone przez Tomasza Szymkowiaka i Szymona Krajniaka. Film ze startu przez Klub Biegacz Kosynier znajdziecie tutaj.

Śledźcie naszą relację z finału WOŚP w powiecie wrzesińskim!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię