Wpis wrześnianki robi furorę w sieci!

0

Użytkownicy facebooka niemalże z całej Polski udostępniają i komentują wpis Pauliny Wardak. Mieszkanka Wrześni zachęca do włączenia się w niecodzienną akcję.

Paulina na swoim profilu na facebooku napisała w poniedziałek:

Apel do wszystkich kandydatów biorących udział w wyborach samorządowych, aby po wyborach zrobili dobry uczynek i oddali swoje banery do schroniska dla zwierząt. Na co bezdomnym zwierzętom banery reklamowe? To bardzo dobry materiał, który nie przepuszcza wiatru. Takim plakatem można osłonić budy, wyłożyć klatki dla zwierząt. Jest to o tyle ważne, że zbliża się zima – bardzo trudny czas dla bezdomnych psów i kotów. Zgodnie z ordynacją wyborczą, po zakończeniu głosowania komitety wyborcze mają 30 dni na usunięcie z przestrzeni publicznej swoich materiałów agitacyjnych. Jeżeli tego nie zrobią, to samorządy, które będą musiały ich w tym zadaniu zastąpić, obciążą ich kosztami.

Wpis zrobił furorę w sieci. Udostępniło go już prawie 11 tysięcy osób, skomentowało około 400. W komentarzach użytkownicy fb nie tylko oznaczają kandydujących, którzy mogliby pomóc, ale też schroniska dla zwierząt. Chcą w ten sposób podsunąć przytuliskom pomysł na przetrwanie zimy. Jak Wam się podoba?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię