Motocyklista ranny w przedpołudniowym wypadku zmarł (galeria/wideo)

22

Około godziny 11:00, w Chwalibogowie, na wiadukcie doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. Ucierpiał w nim motocyklista.

Kierowcy jednośladu udzielana jest pomoc medyczna. Według nieoficjalnych informacji jego stan określany jest jako ciężki.

Droga wojewódzka nr 432 jest zablokowana.

Aktualizacja:

15:05 – jak ustaliliśmy 22-letni mieszkaniec Chwalibogowa zmarł w jednym poznańskich szpitali kilka minut po godzinie 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 KOMENTARZE

 1. Totalna lekkomyślność. Kupić sobie R1 i bez zadnego przygotowania sie do jazdy cisnąć ile fabryka dała. Widać że nie jest to prawdziwy motocyklista lecz zwykły posiadacz motocykla. Bez stroju nawet nie myślę o tym żeby się kawałek przejechać swoim sprzętem a ten w jeansach i najorach popie…la. Mam nadzieję że ta historia sie dobrze dla niego skończy i czegoś go nauczy. Życzę powrotu do zdrowia.

   • Czy trzeba być na miejscu aby oceniać predkość?? MOTOCYKLISTA ma racje w tym co pisze TOTALNA LEKKOMYŚLNOŚĆ jak można wsiadać na motocykl bez odpowiedniego stroju.Szkoda chlopaka jego życie dopiero się zaczynało a juz sie skończyło teraz będzie cierpieć matka 🙁 Mój mąż jeżdzi motocyklem a ja czasem z nim i nigdy nie ma opcji abym wsiadla na motocykl bez stroju motocyklowego.

  • Taki z ciebie motocyklista że nawet nie widzisz ze to yamaha r6 debilu. A prędkości nie znasz wiec stół pysk!

 2. Żal chłopaka 22 lata życie przed nim a tu chwila wystarczy i tragedia. Przyczyn nie znam może chwila nie uwagi, prędkość, w radiu mówili że motor kupił nie dawno może też jakaś wada sprzetu w krytycznym momencie nie ma to znaczenia chłopak nikomu krzywdy nie zrobił a sam zginął więc można tylko złożyć kondolencje rodzinie.

 3. Tragedia dla rodziny, bliskich i znajomych a Wy ludzie jedyne co potraficie to pluć jadem. Trochę więcej empatii i szacunku dla rodziny zmarłego, która kiedyś przeczyta te komentarze i zwątpi w ludzi. Może się nie znał, może nie powinien, popełnił błąd wsiadając na motocykl, ale jak każdy i on popełnił błąd, niestety dla niego z tragicznym skutkiem. Spoczywaj w pokoju! Zawsze będziesz w sercach najbliższych.

 4. Szkoda gościa. Pewnie leciał ile fabryka dała, bo droga ładna. Niestety, w Polsce tworzy się tysiące siłowni na powietrzu, stadionów, orlików, placów zabaw, pump-trucków do rowerów, setki kilometrów ścieżek rowerowych i innych pierdół, ale wszyscy mają gdzieś ludzi z zacięciem do sportów motorowych – wjechanie na jeden z kilku torów w Polsce jest tak drogie, że nikt przeciętny nie jest w stanie sobie na to pozwolić, więc pozostają drogi cywilne do rozładowania adrenaliny, czy sprawdzenia się ze znajomymi. Także nie wińcie gościa, bo i tak zrobił najlepsze co mógł – nie doprowadził do wypadku z żadnym innym uczestnikiem ruchu. Każdy by wolał wjechać na tor i wiedzieć, że w razie czego karetka czeka, a przy tym nie naraża nikogo innego poza sobą, zamiast latać po drogach publicznych.

 5. Cudowny chlopak, ktorego znalam kilkanascie lat, zawsze pomocny, zabawny. Opuscil nas w okropnych okolicznosciach, bardzo mi go szkoda, teraz tylko trzeba zyczyc rodzinie jak najwiecej sily.

 6. nie wierze co się stało!!! on był jak mój brat! co do polski przyjeżdżałem to tylko z nim się zadawałem! jestem bez słów i łzy mi lecą i nie wiem co mam myśleć, będę za tobą tęsknił bracie i się jeszcze spotkamy❤️nigdy o tobie i o naszych czasach razem nie zapomnę?⭐️

  • Będzie spoczywał w pokoju! Jaki to cud otrzymać rozgrzeszenie od księdza w ostatnich chwilach życia! Miał wielkie szczęście w nieszczęściu!

 7. Niestety chłopak zginął przez własną głupotę.Stać było na motocykl za kilka tysięcy to stać Cię również na kompletny strój.Szkoda teraz rodziców którzy muszą pochować dziecko…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię