Zabójstwo w Mieleszynie. Trzy ciosy w serce

197

W nocy z soboty na niedzielę w przed jednym z klubów w Mieleszynie doszło do zabójstwa 28-letniego mieszkańca Psar Małych. Sprawca zadał mu trzy ciosy nożem w serce.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy 28-latek  był na wieczorze kawalerskim młodszego brata. Do tragedii doszło, kiedy 28-latek w towarzystwie znajomych opuszczał już lokal. Mimo prób ratunku, zmarł w karetce. Zostawił żone oraz półtorarocznego syna.
Sprawca został złapany. Śledztwo prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie pod nadzorem miejscowej Prokuratura Rejonowej w Gnieźnie.

197 KOMENTARZE

    • A jak nazwac inaczej goscia który zabija człowieka? Zastanawiasz się co czuję jego zona i dziecko, ze zawalil im się swiat. Cale zycie bylo przed nimi. A taka bestia teraz bedzie siedziec za nasze podatki.

  • Tam ochrona na „swoich ” nie patrzy . Poza tym kilkukrotnie zdarzyło się że agresywnych ludzi nie wywalano . A na wyjściu to nie wiem czy wgle ktoś tam jest

   • Żal chlopaka i serdeczne wspolczucie dla jego
    rodziny. Pretensje stale do obslugi a bawiacy sie to co zachowac tez się nie potrafia jak wypija albo cos wezma to hamulce im puszczają zachowuja się chamsko i wogole brak słów nie pisze ze wszyscy ale co niektórzy a jak wyglada klub po imprezie ciekawa jestem czy w swoich domach tez tak robia bo w klubie to nie szanują cudzej własności a ochrona nie zawsze moze interweniowac bo potem to im się obrywa ciekawe czy ci co tak na nich wypisują chcieliby byc na ich miejscu a w necie to potrafia się madrzyc. Ci co nie potrafia sie bawić na trzeźwo bo skoro nie moga pic to niech nie piją i na takie imprezy do kubow niech nie chodzą.

  • Święte słowa! Nic bez powodu się nie dzieje. Pewnie jakoś zaszedl gościowi za skórę na imprezie a trafił na psychola i się stało co się stało. Teraz wielka tragedia. Więcej takiego cwaniakowania a „na pewno” będzie spokojniej. Te wszystkie cwaniaki same się powybijaja.

 1. Wyrazy współczucia dla rodziny. A dla tego co zrobił to mam nadzieję ze dostaniesz dożywocie pewnie nacpany był lub coś w tym rodzaju a gdzie była ochrona

 2. A w Mielszynie „zabawa do upadłego”… Dając karę śmierci oprawcy, likwidujemy go ze społeczeństwa. Jest to dobre i niedobre. Dlaczego niedobre? Bo gdy straci życie, nie będzie już z niego żadnego pożytku. Więzienia powinny zostać zrestrukturyzowane – wszystkie ciężkie prace, np. przy autostradach, które robotnicy wykonują za pieniądze powinny być wykonywane przez więźniów nieodpłatnie, gdyż mają zapewniony byt we więzieniu (nocleg, posiłek, schronienie). Niech rząd rusza do przodu.

 3. Mężczyzna został napadniety przez grupę debili i w obronie użył noża. Wie o tym każdy kto to widział. Ludzka głupota nie zna granic. No ale patologia przechodzi przez mechanizm selekcji naturalnej. Mam nadzieje ze jego brat i kumple nie będą mogli spać po nocach. A moze nawet pojda siedziec za napasc.Żal mi tylko jego rodziny. Ale skoro się ma rodzinę i napada na innych ludzi tzn ze wogole na niej nie zależy. Ochrona się przyglądała zza bramy chociaż już na posesji dochodziło do szarpania wiec ich szybko wyprowadziła na pole bitwy. Bóg mu oddał sprawiedliwość.

   • Nóż podała mu osoba trzecia. Postaw się w jego sytuacji. Grupa ludzi tobą rzuca jak ścierwem.Ty się bronisz bo co innego masz robić ? Nagle ktoś trzeci ci daje nóż, co wtedy robisz ?

     • W takich sytuacjach się nie myśli racjonalnie. Tymbardziej ze „nozownik” jest w wieku ok 40 lat i szczypior a ich bylo z 5 osiłków i uwierz mi ze to nie jest śmietanka społeczeństwa tylko ludzie żyjący z krzywdy innych. Karma…

     • Jola co Ty się wypowiadasz jak nie masz pojęcia kim on był. Był kochającym mężem ojcem i przyjacielem który zawsze sobie radził w życiu wszystkiego dorobił się się własnymi rękoma i ciężka pracą a jakiś pajac z nożem zniszczył to wszystko w ułamek sekundy

     • To jak już ten nóż dostał niby żeby się bronić to powinien wbić go w nogę a nie w serce….i to 3 razy…jak dla mnie morderstwo z premedytacją

    • Jola Chyba masz niepokolei w głowie jak można zadać komuś trzy ciosy nożem w serce i powiedzieć że się broniło. Mam nadzieję że ten facet dostanie dożywocie!!! A ty zastanów się co piszesz bo jego rodzina jest w żałobie i lepiej żeby twoich idiotycznych komentarzy nie czytała. A skoro ktoś zadaje trzy ciosy prosto w serce to nie jest niewiniątkiem…

    • Chyba wyjątkowo nieopanowany skoro był już karany. Poza tym żaden normalny człowiek nie nosi że sobą noża do obrony. Mając takie coś przy sobie musisz być świadomym tego że możesz zabić

   • Tak ! Widziałam jak grupka ludzi szukała zaczepki i kopała tego Pana. A potem polała się krew. Masz rację, są świadkowie. Każdy powie to co widział a sąd to sklei w całość.

     • Z wszystkich uczestników dyskoteki, tylko Ty to widziałaś???
      Jesteś żałosna!!! i śmieszna, chociaż tutaj nic nie ma do smiechu. Macieju, spoczywaj w spokoju, byłeś spokojnym, fajnym, inteligentnym chłopakiem i nie wierzę, że Ty wszcząłeś bójkę

     • I znów sprzeczne info od Joli, niby tylko Ty widziałaś a piszesz wyżej, że są świadkowie i każdy powie co widział.

     • Oby do Ciebie wróciła karma!!!!! Na początku piszesz, że zaatakowali 50-latka, teraz 40-latka, to zastanów się kobieto!!!! Ile ten nożownik miał lat!!!????Było 5 osiłków??? Znam chłopaków i nie wiem który tam był osiłkiem. I na koniec, mylisz się, jednak to śmietanka ale nie zyjąca z krzywdy innych, tylko, którzy dorobili się sami.
      Życzę Ci powrotu karmy za te bzdury!!!!!!!!!! Bo nie chcę Ci ubliżać a jak karma wróci, to pożałujesz bo wypisujesz pierdoły

     • nie zaatakowal by ,bronil sie,ecze,nie jest taki glupi zeby atakowac nozem, w serce mam nadzieje ze trafil przypadkiem ;( tragedia

  • Rozumiem że można się bronić ale nikt nie upoważnia nikogo do odebrania życia. Znałam chłopaka osobiście i jego rodzina. Odwrócił synka i zostawił rodzinę w żałobie z wielkim bólem serca. Nikt nie ma prawa wymieszać sprawiedliwości w taki sposób. Mam nadzieję że osoba która zabiła poniesie odpowiedzialność.

   • Po każdej akcji zachodzi reakcja. W naturze, wśród ludzi. Akcją było to ze grupka ludzi go napadła a reakcja na to było zabójstwo w afekcie. Ciąg przyczynowo skutkowy. Jedno nie miało by prawa istnieć bez drugiego. On go nie napadł z nożem tylko przez okoliczności towarzyszące napadowi dopuścił się tego czynu nawet mozliwe ze nieświadomie. Sprawę zbada prokuratura i biegli. To nie jest samosad, to jest naturalne działanie pod wpływem adrenaliny i innych uwarunkowanych cech ludzkich. Poprostu gdyby oni wsiedli do autobusu na terenie klubu i pojechali do domu to Ofiarą by żyła ale oni szukali zaczepki. Ja tez dostałam z kamienia. Od nich. Za co ?

    • „art. 25 § 1 kodeksu karnego, nie popełnia przestępstwa ten, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem. Jak słusznie zauważył Sąd Najwyższy, prawo do obrony koniecznej przysługuje zaatakowanemu zawsze i niezależnie od tego, że np. mógł uniknąć niebezpieczeństwa związanego z zamachem przez ucieczkę, ukrywanie się przed napastnikiem, wezwanie pomocy osób trzecich, czy też poprzez poszukiwanie ochrony u znajdującego się w pobliżu przedstawiciela organów porządku publicznego. ” „Osoba napadnięta ma prawo odpierać zamach wszelkimi dostępnymi środkami, które są konieczne do zmuszenia napastnika do odstąpienia od kontynuowania zamachu. (Por. postanowienie SN z dnia 16 listopada 2009 r., IV KK 105/09.)”

     • Weź się ogarnij. Skoro tyle widziałaś to zeznaj to na policji a nie rozpisujesz się w internecie. Ja tam byłem, widziałem. 30 niezależnych świadków zeznalo na policji, że najpierw ten debil dzgnal ofiarę nożem, bez przyczyny. A dopiero później zaczęła się szarpanina, żeby wyrwać mu nóż. A nóż był jego! A nie żadnej osoby trzeciej. I obrona tego recydywisty nic Ci nie da. Zostanie oskarżony o zabójstwo!

     • Dokładnie. Było tak
      Jak mówisz. Zginął młody człowiek zostawił żonę niecały rok po ślubie i synka. Ogromna tragedia dla rodziny…trauma dla kolegów, dla wszystkich , którzy to widzieli. Oby zdychał w cierpieniach

     • Obrona konieczna???!!!
      ” że np. mógł uniknąć niebezpieczeństwa związanego z zamachem przez ucieczkę, ukrywanie się przed napastnikiem, wezwanie pomocy osób trzecich,” podałaś, że kolega podał Mu nóż!!!!
      Obrona konieczna??? by dźgał, gdzie by popadło a nie 3 razy wymierzył w serce.

    • Ciebie chyba tym kamieniem ktoś uderzył już pare lat temu bo masz konkretnie nie pokolei pod sufitem!! Ale karma wraca i wróci tez do ciebie szybciej niz się spodziewasz. A ta gnida która podejrzewam jest twoja rodzina niech gnije niech go codziennie gwałcą niech mu odcinają palec po palcu !! Tak się wypowiadasz może tez masz już kogoś na sumieniu przecież to takie normalne bronimy się wbijając nóż w serce !

     • To nie jest moja rodzina. Kiedyś mój syn poszedł na imprezę i wylądował w szpitalu bo jacyś nacpani „ludzie” zrobili sobie z niego chłopca do bicia. Pobili i zostawili i w tej sytuacji mogło być podobnie. Tylko ze mój syn nie miał się czym bronić. Wszyscy się patrzyli jak go tluką. Takie zachowania trzeba tępić. I niech to będzie kara dla rozwydrzonych młodych którzy jak myślą że są 3 razy Więksi od innych to mogą sobie z nimi robić co chcą.

     • Czy ty nie rozumiesz ze zginął człowiek bo ktoś miał kaprys ?! Nikt się w niego nie zaczął… nie widziałaś tego…Wiec zamknij mordę.

     • Wystarczy ze widziałam jak 3 minuty przed nożem dwóch ludzi go kopało po drugiej stronie ulicy.On uciekał a oni go gonili. I nikt wtedy nie mówił o żadnym nożu tylko poprostu chcieli sobie sprac kogoś dla przykładu. Ciekawe czy sędziemu tez powiesz żeby zamknął mordę. Zero argumentów, brednie wyssane z palca. Tylko na tyle stać dzisiejsze społeczeństwo a później są w szoku ze są ofiary śmiertelne.

     • Zostaniesz pociągnięta do odpowiedzialności za te oszczerstwa, możesz być pewna. Zobaczymy czy przed sądem tez będziesz mówić to samo

     • 3 razy więksi? Znam te chuchra, które „zaatakowały” wg Ciebie
      Skoro chuchra są więksi 3 razy od nożownika, to On by nie utrzymał noża. Puknij się!
      A skoro jesteś zwolenniczką nożów na dyskotece, to kup go jeszcze synusiowi

    • Ty robisz z Nich margines społeczny, wiesz, że na to też jest artykuł o zniesławienie??? To po ch… sama szlajasz sie po dyskotekach, skoro byłaś jedynym świadkiem. Powinnaś dostać mocniej, żeby rozum przywróciło a nie pisać bzdety, chyba jesteś bardzo bliską osobą nożownika
     A Twoje wypociny zmieniają wersję prawie za każdym razem.

  • Uuu napadnięty biedak był naćpany i musiał się bronić nożem c Ty wygadujezz za bzdury bo to w ogóle jest nie logiczne nie chce mi się w ogóle pisać na takie idiotyczne pisanie Tak nóż każdy nosi przy sobie….

   • Hmm mm a co taki 40 czy 50 latek robił o tej godzinie w klubie czy w na parkingu klubu i to z nozem. Dziwne. Poza tym 3 ciosy nożem w serce to nie jest obrona konieczna. Mozna tak mówić gdyby wymachiwal tym nożem na prawo i lewo i zranił kogos cY to w rękę czy to w inna część ciała A nie 3 precyzyjne ciosy prosto w serce tak robia tylko ludzie, którzy doskonale zdaja sobie sprawę z tego co robią i nie ma tu mowy o chwilowej niepoczytalnosci czy tez obronie koniecznej.

 4. Stała się tragedia- nie podlega to wątpliwości, ale tragedia dla dwóch rodzin. Uderzcie się głęboko w piersi nim osadzicie- najłatwiej jest przeczytać kilka zdań i się wypowiedziec, a nie na tym rzecz polega… Liczę na sprawiesliwosc ,gdyż jest wielu świadków zdarzenia i kamery, a głębokie nadzieje pokładam w osobach, ktore maja uprawnienia do „wydawania” wyroków. I nie piszcie głupot typu: „Krzesło elektryczne, ząb za ząb. ..” Zastanowcie się, co byście zrobili w sytuacji gdyby to był Wasz syn/ ojciec/ sąsiad…

  • Mój ojciec ani brat by nikogo nie zabili. Bo normalni ludzie takich rzeczy nie robia!!! Tragedia dla dwóch rodzin? Dla jednej!!! Bo Matka co takie scierwo wychowała musi być nic nie warta, ja bym sobie w łeb strzeliła jakby mój syn wyrósł na mordercę. Rodzine jego oby ludzie do końca życia palcami wytykali i pluli na nich, bo zabił dobrego człowieka!!! Zdychaj w męczarniach smieciu!!

   • Dla 2 rodzin… Tragedia dla jego żony i małego syna oraz tragedia dla jego rodziców i braci… Niczym sobie nie zasłużył na taki los był dobrym człowiekiem…

 5. Jola co Ty się wypowiadasz jak nie masz pojęcia kim on był. Był kochającym mężem ojcem i przyjacielem który zawsze sobie radził w życiu wszystkiego dorobił się się własnymi rękoma i ciężka pracą a jakiś pajac z nożem zniszczył to wszystko w ułamek sekundy

 6. Pajace z Was. Uzywajac noza nawet i w obronie wlasnej, NIE ZADAJESZ CIOSOW PROSTO W SERCE. Ranisz w kazde inne miejsce, reka, noga, byleby uniknac kolejnych ciosow… to wszystko jakos nie trzyma sie kupy…

 7. Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie. Wydarzyła się ogromna tragedia, zginął człowiek, mąż, tata, brat….. w całej tej sprawie mało istotne jest kto zaczął, ważne kto to skończył i z jakim skutkiem. Ranienie trzech osób nożem to nie jest obrona własna, to jest atak. Kto normalny nosi nóż ze sobą, tylko cwel który chce kogoś skrzywdzić. Nie ma nic na jego usprawiedliwienie. Powinien zgnic w więzieniu, bez jedzenia, bez picia, w ciemnej piwnicy ze szczurami. To byłaby odpowiednia kara dla tego zwierzęcia. A ty Jola chyba za słabo dostałeś tym kamieniem, a znając zycie uderzył Cię ten, który zabił. Karma wraca, i wróci do Ciebie ……..

   • Zaczął sprawca. To on zaczepil wychodzących z klubu, rozpoczął kłótnie. Dopiero po tym, jak ranił nożem dwóch z chłopaków rozpoczęła się szarpanina, a później poscig za gosciem, bo probowal uciec. Świadkowie zeznali, że już wcześniej bawił się nożem przed wejściem do klubu. Baba, która go usprawiedliwia, jest pewnie jego laska. Ale tu nie ma co usprawiedliwiać. Bedzie oskarżony o zabójstwo!

    • To jest nieprawdą.Najpierw bili go w polu a potem doszło do tragedii. Świadkowie zeznał ze juz wcześniej bawił się nożem przed wejściem ? Proszę cie, bawił się nożem po czym w puścili go na imprezę masową ? Ja tylko mówię co widziałam, nie obchodzi mnie opinia 30 rzekomych świadków którzy ustalili sobie jakąś historię. Jestem ciekawa jak się to rozwinie bo kamery napewno nie sięgały na pole w którym go kopali. Ale może być tak że przez 30 bajkopisarzy trafi do więzienia osoba która broniła swojego życia i zdrowia. Wyroki nie zawsze są sprawiedliwe tymbardziej jak za świadków się ma grupę degeneratow społecznych.

     • sama jesteś skończoną degeneratka, skoro bronisz ludzi łażącym z nożem
      A może Ty Mu go podałaś???!!! Przypomniały Ci się czasy z synkiem.
      Podejrzewam, że to nie Jego kobieta, skoro też ma syna starszego i jak wspomniała, też kiedyś go zaatakowali. To co taka stara baba w takim razie robi na dyskotece???. Idzie wydedukować ile masz lat, skoro dzieci dorosłe
      Pytanie, jaki ma cel wstawiać takie komentarze

  • TRAFIŁ SWÓJ NA SWOJEGO. ZRÓBCIE SOBIE RACHUNEK SUMIENIA,BO TERAZ OFIARA,TRAGEDIA. A CZY TA OFIARA BYŁA BEZ WINY. STAŁ CHŁOPAK, BIEDNY, CICHY, NUCIŁ POD NOSEM ZENKA MARTYNIUKA,A PODSZEDŁ JAKIS BANDYTA I GO TRAFIŁ NOŻEM. WALNIJCIE SIĘ W ŁEB. TROCHĘ OBIEKTYWIZMU

  • Ja nikogo nie skrzywdziłam wiec się karmy nie boje. Niech się boją ci co kłamią i chcą skazać niewinnego człowieka. Mam nadzieje ze Sąd dobrze zbada okoliczności zdarzenia. Bo ludzie którzy krzywdzą innych tylko dlatego ze są biedni nie powinni chodzić wśród ludzi. W tym przypadku tak było, ja tam wchodziłam za tym Panem. I pamiętam jeszcze na początku ze ktoś mu uwagę zwrócił żeby się tak nie patrzył (standard). Wogole na to nie zareagował tylko poszedł dalej z rodziną i przyjaciółmi.

   • Czy my mówimy o tym samym człowieku? Sprawca nie jest żadnym szczypiorem! Był z kumplem, który został też zatrzymany i to byl wielki, umiesniony facet! Więc chyba coś Ci się kobieto pomyliło. Raz piszesz, że atakujacych było pięciu, raz ze dwóch. Niby Cię tam nie było, a niby wszystko widziałaś. Gubisz się już w tych klamstwach. Sąd z pewnością wszystko dokładnie rozważy i skaze osobe odpowiedzialna za śmierć niewinnego człowieka. Mam nadzieję, że na dożywocie.

    • Został z kumplem na końcu imprezy. Możliwe ze rodzina i znajomi wcześniej opuścili lokal. Kto powiedział że mnie tam nie było ? Byłam i mówię tylko co widziałam.I to oni poszli za nim a nie on za nimi. To oni szukali zaczepki poza terenem lokalu chociaż mieli autokar na posesji klubu. Po co ? Chcieli się przewietrzyc ? Takie są fakty i się dziwię tylko ze każdy mówi inaczej. Policja to zbada, to nie są zwykli ludzie. To jest przestępczość zorganizowana. Wiem bo znam kogoś kto był blisko powiązany z nim . Handel narkotykami, rozboje itd. Może ludzie się boją ? Szczerze to sama bym się bała zeznawać przeciwko nim. Chociaż to są zwykle pionki skoro niby taka mafia a biją 50 latka. Zwykła patologia poprostu.

     • Jola Ty masz naprawdę bujną wyobraź i nie masz co robić w domu skoro takie brednie piszesz” handel narkotyki rozboje ” to są normalni ludzie pracujący mający rodziny a że wysportowani to dlatego że nie marnowali swojego czasu przed telewizorem tylko mają pasje!!!!! Pozatym wszyscy zmyślają ale ty wiesz lepiej i wszystko widziałaś. Trzeba było zadzwonić na Policję i zgłosić bujkę to do tragedii by nie doszło a ty jak idiotka wszystko obserwowałaś .

     • To była kwestia kilku minut. Od tego była ochrona która się przyglądała zza bramy. A ty byłaś ? Widziałaś ? Dzwoniłas na policje czy ich dopingowalas jak większość tamtego zgromadzenia ? Dlaczego tutaj pisze ? Bo jak już mówiłam mój syn był w podobnej sytuacji. Do dzisiaj jeździmy po ortopedach na nasz koszt bo nikt mu wtedy nie pomógł a „ludzie którzy mają pasję szkodzić innym” poprostu uciekli z miejsca zdarzenia. Nikt za to nie odpowiedział tylko mój syn swoim zdrowiem i pieniędzmi wydanymi na specjalistów. I nie toleruje chamstwa i wyrzadzania szkody innym tylko dlatego ze ma się większy status społeczny bądź więcej siły w ręce.

     • Jola podejrzewam, że masz doroslego już syna, to ile Ty masz lat, że jeszcze po dyskotekach latasz? Siedź lepiej w domu i pilnuj syna i go rehabilituj!

     • Bała byś się zeznawać a pisać się nie boisz????
      Skoro byłaś tam, jako jedyny świadek, to wiedzą kim jesteś
      Myślisz, że Oni tego nie czytają????
      Mafia, pionki, patologia?????
      Pojechali na kawalerski brata zmarłego, bawić się i radować, że się żeni ostatni brat a nie na jakąś „ustawkę” bo z tego co piszesz za bzdury, to tak wynika. Uważaj po po e-mailu, policja dojdzie, kto oczerniał niewinnych a z pewnością nie ujdzie Ci to na sucho i nie mam na myśli nozy, bicia, czy nie wiem czego, tylko skierowania sprawy do sądu o zniesławienie i zabulisz po kilkanaście tysiaków na każdego, więc się zastanów za czym coś napiszesz bo to inteligentni ludzie

    • Sprawcy to kryminaliści !!!!bylo ich dwóch !wynikla bójka ,ale z jakiego powodu to już się pewnie nie dowiemy ,gdyz sprawcy milacza .
     Jedno jest pewne nikt nie chodzi po ulicach ,imprezach z nożem !wiec z jakim zamiarem oni poszli na imprezę ?no chyba nie po to by kroić cytryny !
     Szkoda rodziny ,żony i synka …całe życie było przed Nimi i nikt nie miał prawa im tego odbierać !!!!

   • Ty nikogo nie skrzywdzilas? Wypisywaniem tych bzdur krzywdzisz bardziej niz myslisz… zamknij sie juz lepiej kobieto i jedz z tym pobitym synem do ortopedy tam sie jemu pewnie bardziej przydasz niz tu komukolwiek. Wszyscy ktorzy znali ofiare wiedza jaki byl uczynny pomocny i dobrze wychowany a ty wylewasz na niego wiadra pomyj. To ze byl dobrze zbudowany i dla wygody mial krotkie wlosy od razu robi z niego bandyte? Puknij sie w glowe kobieto i zamilcz…

   • To się bój karmy!!!!
    „Bo ludzie którzy krzywdzą innych tylko dlatego ze są biedni nie powinni chodzić wśród ludzi.”
    Chłopak, który zginął od ciosów nożem, był szczery i gwarantuję, że by Ci oddał ostatnie gacie jakby mógł. Był wrażliwym chłopakiem na zło i krzywdę.

  • Tak, chyba dostała faktycznie tym kamieniem od tego co zabił i sama się teraz boi i Go broni.
   Nożownik nie powinien żyć z naszych podatków, obojetnie w jakich warunkach.
   Niech zapier….. w kamieniołomach i płaci dożywotnie wysokie renty dla zony i synka Maćka

 8. A dlaczego szanowna Pani Jola nie pochwali się że owy „niewinny sprawca” był świadkiem koronnym w innej sprawie, prawdopodobnie o pobicie, zaczął współpracować z policją i tylko dzięki temu nie siedzi w więzieniu. Kobieto weź się ogarnij i nie broń człowieka, typowej patologii i recydywy znanej policji, który owszem ZABIŁ NIEWINNEGO CZŁOWIEKA. Teraz już się z tego nie wywinie i mam nadzieję, że zgnije w więzieniu.

  • Nie chwale się tym bo nie wiedziałam. Skąd mam takie rzeczy wiedzieć, ja tylko wiem co widziałam i od znajomego ze nie żyjąca osoba miała styczność z półświatkiem przestępczym we Wrześni.

   • Kuźwa jakim środowiskiem przestępczym on nawet nigdy nie był notowany był normalnym chłopaków który miał wszystko a teraz nie ma jego jest tylko wielki ból i pustka

   • Pani „Jolu” plecie Pani trzy po trzy i sieje zamęt. Na szczęście w internecie nie jest się anonimowym i skoro Pani wie jak było to już policja do Pani dotrze. A co do chłopaka, znałem osobiście i większych bzdur jakie Pani wygaduje nie słyszałem. To był najporządniejszy chłopak jakiego niestety już znałem.

   • Jola za znieslawienie i pomowienia rowniez mozna byc skazanym. Tak sie sklada ze znalem bardzo dobrze ofiare i rodzine zamordowanego wiem jaki byl, jakie mial kontakty a to co piszesz to sa wierutne bzdury… zwiazany ze swiatkiem przestepczym chyba nie wiesz o kim mowisz… bede bardzo goraco namawial rodzine aby zlozyla zawiadomienie do prokuratury o znieslawienie bo twoje wypowiedzi wolaja o pomste do nieba… materialu dostarczylas juz dosc a wszystkie wypowiedzi na biezaco zapisuje. W sadzie Bedziesz miala mozliwosc przedstawienia swojej wersji na temat tego zdarzenia i bedziesz mogla powiedziec z jakim swiatkiem przestepczym i kto jest powiazany mysle ze prokuratura bedzie bardzo zainteresowana.

   • Głupia p**po to był normalny koleś, który prowadził swój biznes z bratem. Możesz mi powiedzieć skąd jako przypadkowy świadek wiesz o jego powiązaniach ze światem przestępczym!? Na takie oszczerstwa i pomówienia też jest paragraf więc zgłaszam Twoje wypowiedzi do odpowiednich organów. Wykonałem już print screen’y z Twoimi wypocinami więc kwestia ustalenia IP.

   • Cooooo? Teraz to sama bym Ci sprzedała liścia.
    Wielu by mogło Mu stopy całować za Jego dobro.
    Z tego co wiesz????? Ja na miejscu rodziny za takie słowa bym Ci tego gnido nie popuściła, skandaliczne pomówienia. Tak. Zmarły, to nie ma jak sie bronić ale ma wielu przyjaciół, nie przestępców i ludzi, którym pomógł w zyciu

  • A szanowna pani Asia myśli, że skoro był świadkiem koronnym to specjalnie zabił człowieka żeby iść do więzienia.. Nie wierzę w takie rzeczy.. Jeśli już to musiało to być w obronie własnej.. Jak się ma żonę i dzieci to trzeba w domu z rodziną siedzieć a nie szukać zaczepki na imprezach…

   • A Pan idealny to nigdy na kawalerskim z ekipą nie był mimo bycia żonatym i dzieciatym? Po % różne wybryki się robi ale nie kłuje się nikogo w serce – 3 RAZY!

    • No nie kłuje.. Ale jak się ma rodzinę i wychodzi się na imprezę to o wybrykach trzeba zapomnieć.. A już na pewno jak ktoś nie umie pić alkoholu.. Więc jeśli to było w obronie to trudno.. Takie życie

 9. Dlatego przestań już ranić najbliższych ofiary, jak nie wiesz jakim był czlowiekiem. Bo odszedł naprawdę wspaniały człowiek mąż ojciec syn brat i przyjaciel

  • Mam nadzieję, że po tym komentarzu zakończy się ta fala hejtu i kłamstw, kreowanych głównie przez Panią Jole.
   Znalam Macieja od 23 lat, od dzieciństwa. Był to jeden z najporzadniejszych ludzi, jakich miałam okazję w życiu poznać. Kochający i troskliwy mąż i ojciec. Rodzice wpoili mu cudowne wartości, którymi kierował się przez całe życie. Był bardzo związany z braćmi i rodzina. Zawsze można było zwrócić się do niego o pomoc, nigdy nie odmówił wsparcia. Jesteśmy wstrzasnieci ta tragedia i trudno jest nam wyobrazić sobie, jak dalej będzie wyglądał świat… Ogromne wyrazy współczucia i kondolencje dla bliskich. Cierpimy razem z Wami.
   A Ty, Maciej, śpij dobrze…

 10. Ekipa z kawalerskiego była na imprezie jednym transportem autobusem zaparkowanym na terenie klubu tak? Incydent miał miejsce czytam że poza terenem klubu więc dlaczego po zakończeniu imprezy oni nie wsiedli do autobusu i odjechali tylko ganiali się po wsi szukając wrażeń. Z drugiej strony jeśli była jakaś szarpanina to powinno się to skończy siniakami a nie śmiecia zadaną nożem bo to jest zabójstwo.Miala być fajna zabawa a zakończyła się tragedią

  • Nikt nikogo nie ganiał. Pomysl zanim cos napiszesz bo jestem przekonana, ze dochodzi to do rodziny i przyjaciół, są teraz pogrążeni w rozpaczy, uszanuj to.
   Chlopacy wchodzili do busa kiedy zrobiło sie zbiegowisko bo jeden z nich został zaatakowany, drugi stanął w jego obronie i chciał ratować. Zapłacił za to straszna cenę…

   • wszyscy uczestnicy feralnego kawalerskiego, powinni (bo wiem, że są niewinni) oskarżyć p. Jolę a wszystkie pieniądze przekazać żonie i synkowi Maćka.
    Jutro, czyli 2.10. by obchodzili 1 rocznice ślubu
    Dla Moniki, będzie to/jest ogromna trauma.
    Wyrazy współczucia dla Moniki, rodziców oraz braci, Sebastiana i Michała.

 11. Jola piszesz totalne brednie, a osoby nie znający sytuacji ani ofiary nie wierzcie w te bzdury. Przez 3 lata był moim przyjacielem ze szkolnej ławki i pomimo że szkoła skończyła się lata temu ,wciąż utrzymywaliśmy kontakt przyjacielski. Maciej był życzliwym ,wesołym, inteligentnym facetem ,bardzo związany z rodziną i oddany bliskim którzy zawsze mogli na nim polegać. Wszyscy którzy mieli szansę poznać Macieja dobrze wiedzą ,że jest tak jak piszę ,więc nie plam pamięci o tak wspaniałym człowieku ,którego nie znałaś. Przez to ,że jakieś zwierze w ludzkiej skórze znalazło się w tym samym miejscu i czasie, muszę teraz pisać w czasie przeszłym. Mam nadzieję ,że MORDERCĘ spotka najgorsza z kar. Odbierając życie jednej osobie, dotkliwie zranił wiele osób ,którzy już zawsze będą odczuwali pustkę po stracie bliskiej osoby. Kondolencję dla całej rodziny i wszystkich bliskich.
  Maciej będziemy tęsknić…

  • Dokładnie. Każdy kto znał Macieja, wie że był wspaniałym kolegą. Życzliwym, pomocnym, odpowiedzialnym. Będziemy o Nim pamiętać i nie pozwolimy, żeby ktokolwiek wypisywał na jego temat takie bzdury. Najszczersze kondolencje dla rodziny. Oby sprawiedliwie ukarali sprawce. Spoczywaj w spokoju [*]

 12. Jola, a Ty jesteś rodzina tego śmiecia, zwyrodnialca, cpuna, który zabił niewinnego człowieka???? Podła gnido, oby rodzina wyciągnęła konsekwencje!!!!! Maciej na zawsze w naszych sercach. Nie zapomnimy:(

 13. Kto idzie z nożem w kieszeni na imprezę? Kto zadaje 3 ciosy prosto w serce? Niewinny człowiek? Nie. Potwór, kanalia. Noża używa się po to żeby zabić, celuje się w serce po to żeby zabic, 3 razy po to żeby mieć PEWNOŚĆ ZE BĘDZIE SIĘ SKUTECZNYM. Człowiek broni się na oślep, a nie zadaje 3 celne ciosy nożem!!!!

 14. To był porządny, uczciwy, inteligentny, pracowity chłopak, z dobrego domu, wszyscy wierzący, bardzo rodzinni. Przez całe życie nie miałem okazji poznać tak serdecznych, życzliwych ludzi. Oby potwór, który odebrał życie takiemu człowiekowi smażył się w piekle, oby wiezienie już mu było tym piekłem. Jeśli to prawda ze był emerytowanym policjantem, to w więzieniu zajmą się nim odpowiednio.

 15. A Ci wszyscy co bili osobę która teraz leży w ciężkim stanie w szpitalu też powinni dostać wyroki.. Człowiek użył noża w ostateczności w obronie własnej i wielka afera.. A wy wszyscy którzy go biliscie zamiast obezwladnic nie jesteście wcale lepsi…

  • Lepiej żeby przeżył i do konca swoich dni sumienie go dręczyło.Czlowiek który się broni nie oddaje ciosów prosto w serce. Śmierć bylaby teraz niesprawiedliwa.

  • Co Ty gadasz człowieku zastanów się. Widzisz że ktoś zabija nożem z premedytacją to nie idziesz go poprosić grzecznie żeby Ci nóż oddał tylko musisz mu dokopać żeby stracił siły tym bardziej że pewnie był naćpany. I nie opowiadaj że użył noża w obronie własnej i ostateczności bo gdyby to on pierwszy był zaatakowany to nie miał by szans i sił żeby zadać nożem 3 mocne celne ciosy w klatkę piersiową. Psychol typowo chciał zabić

   • Nie trzy tylko dwa.. I to była obrona własna.. To Ty nie opowiadaj bzdur.. Wg ciebie poleciał do pierwszej lepszej bezbronnej osoby i wbił nóż?!! Zastanów się

    • Sprawca był osoba karaną prawdopodobnie również za pobicie więc wcale by mnie nie zdziwiło gdyby poleciał do pierwszej lepszej bezbronnej osoby i użył noża żeby zabić. Więc to Ty się zastanów co piszesz.

    • Obrona własna??? A po co komu nóż idąc na imprezę??? Figurki sobie strugal k…. ? Do obrony własnej jest wiele innych przedmiotów typu pieprz czy tam jakiś gaz… Ale nóż??? Nóż służy do zrobienia komuś krzywdy! W tym przypadku doszlo do morderstwa. Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania! On zabił czlowieka! Niech to wkoncu dojdzie do wszystkich…

     • Nie… No zapewne wyciągnął z kieszeni ofiary… powiem inaczej… nawet gdyby mi ktoś w rękę włożył nóż i kazał się bronic nie potrafilabym skrzywdzić największego nawet wroga. Może jestem tchórzem A może zwyczajnie nie posiadam takiego instynktu… zabić w obronie własnej… hmm… ZABIĆ! Nie jestem od wydawania wyroków i szukania winnych. Czyn jest czynem. To tyle

 16. Wszyscy którzy znali Macieja wiedzą jakim byl dobrym człowiekiem. Muchy by nie skrzywdzil. Miał grono bliskich przyjaciół którzy go kochali, wszyscy tworzyli jedna wielka rodzinę. To nie nie st tylko strata przyjaciela. To dla wielu ludzi jest strata członka rodziny. Nie potrafię sobie wyobrazić jak się czuje Matka która musi pochować syna, jak się czuje Monika która musi powiedzieć synowi że tata nie wróci.. Bracia którzy wdkoczyliby za sobą w ogień.. Więc jeżeli ktoś chce w jakkolwiek usprawiedliwiać sprawcę, niech się zastanowi. Bo ten bydlak odebrał życie człowiekowi który dopiero rozpoczynał dorosłe życie. Zabrał dziecku ojca, męża, brata.. Tego nic nie usprawiedliwi. Powinien do końca życia być kątowa y w więzieniu za to co zrobił.

 17. dajcie sobie wszyscy spokuj syn sedziny a wczesniej byly policjant. i chyba jeszcze wczesniej swiadek koronny. jest tylu swiadkow ze tu winny ukarany bedzie a pisanie tu glupot nic nie pomoze

 18. Jola chyba się troche pogubila. Pisze,ze bili go w polu, nikt nie widział, pozniej, ze bylo to po drugiej stronie ulicy i nie wieżę, zeby ktos jeszcze tego nie zauważył. Ona tylko widziała, ale pozniej pisze, ze ochrona temu się przygladała. A i noz podala osoba trzecia, czyli kto skoro tylko ona widziala?

  • Coś w tym linku prawdy, bo na innej stronie Radia Września, są komentarze
   cytuję: „To Łada i Korczu. Zwykłe kmioty z których zrobili świadków koronnych. Szmaty i nic więcej.” Oczywiście jest to komentarz do odniesienia się do zabójstwa

 19. Ta osoba nosila noz w obronie wlasnej!byl pod ciaglym atakiem i zyl w strachu.bal sie nawet wyjsc z psem na spacer!na codzien nie pil alkoholu pracowal.po co mu byla ta wiejska przytupaja gdzie zadymy sa norma ;(

  • To sie obronil… wszyscy mamy nadzieje ze wymiar sprawiedliwosci zrobi co trzeba a przestraszony kolezka trafi do wizienia, juz bez pieska, a tam dopiero czeka go strach jak chlopaki dowiedza sie ze to kapusta… jak mozna zalowac takiego zwyrodnialca… bronic sie mozna ciac wszystkich dookola i wzywac pomocy a nie zadac precyzyjne ciosy w serce to juz jest ZABOJSTWO Z PREMEDYTACJA. Maciej tez ciezko pracowal dla rodziny, mieli plany na przyszlosc, byli w trakcie duzej rozbudowy swojej firmy, do wszystkiego doszedl sam swoja ciezka praca, a taki gnoj wszystko zniszczyl w jedna chwile.

  • Ja pierdziele, błagam Cię takie bajki to dzieciom na dobranoc możesz opowiadać. Skoro było tak jak mówisz że bal się z psem na spacer wyjść to po h*j łazi na imprezy skoro tam jest największe ryzyko ataku. Chyba że morderca ma rozdwojenie jaźni po nocach imprezuje i atakuje niewinnych ludzi a w dzień boi się własnego cienia.

  • czy Ty jesteś normalna???? co Cię to obchodzi!!! interesuj się sobą i swoją rodziną!!! Tak samo nie rozumiem po co ludzie piszecie komentarze i wymieniacie imię zmarłego brata, jednego czy drugiego??? chcecie się dowartościować tym, że znaliście Macieja??? chore społeczeństwo…
   a radio września to chyba sensacji szuka pozwalając publikować komentarze pod takim postem,wstyd!!!

  • Nie wierzę w to co czytam!!! Szkoda że ślub odwolaja? A ty miałabyś siły bawić się gdyby zamordowano Ci najbliższą sercu osobę? Jeśli tak to gratuluję braku rozumu i jakichkolwiek ludzkich uczuć.

  • Ja nie wiem czy ty się taka głupia urodziłas czy to nabyłas z wiekiem. Mi wczoraj na pogrzebie pękalo serce widząc ból wszystkich bliskich. Widząc małe dziecko, które nieświadome niczego żegna ojca a ty mówisz że taki gnoj bal się ataków i chodził z nożem.. Wiem, że nie życzy się drugiemu źle ale jemu życzę potwornej śmierci. Niech zdycha jak pies, bo człowiekiem go nazwać nie można.

 20. Gdybyście widzieli ilu ludzi było na pogrzebie, to biedne maleństwo, żonę, rodzine, wiedzielibyście, ze to był wspaniały człowiek… tyle płaczących osób, tyle białych kwiatów 🙁 straszne

 21. Nikt normalny z nożem nie chodzi, przy sobie.Jesli jest to prawdą, że to przestepca, to uwazam, ze winni sa tez Ci, którzy przyczynili sie do tego, żeby taki ktoś swobodnie poruszał się na swiecie i ich rowniez powinni pociągnąć do odpowiedzialnosci.

 22. TOMASZ Ł ZOSTAŁ UNIEWINNIONY BO JEST 60TKĄ W SPRAWACH KONIŃSKICH A 60TKA NIE MOŻE MIEĆ ZABÓJSTWA NA KONCIE BO STAJE SIĘ BEZWARTOSCIOWYM ŚWIADKIEM!!!!!!!!
  TO JEST BANDA!!!!!!!!
  PROSZĘ O KONTAKT RODZINE ZMARŁEGO!!!! TEGO TAK NIE MOŻNA ZOSTAWIĆ!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię