Zapowiedzi meczów drużyn naszego regionu

0

Przed nami piłkarski weekend i mecze naszych drużyn, które jak dotąd znakomicie się spisują w swoich klasach rozgrywkowych.

Zaczynamy od III ligi. Polonia Środa w niedzielę 20 sierpnia gra w Szczecinie z Pogonią II, ale 23 sierpnia, o godz 17:00, na własnym boisku podejmuje KKS Kalisz.

Victoria Września 19 sierpnia o 16:00, na stadionie przy ul Kosynierów, podejmie swoją imienniczkę Victorię z Ostrzeszowa. Victoria dobrze weszła w sezon, przewodzi IV lidze i miejmy nadzieję, że tę passę podtrzyma.

Sensacyjny, ale zasłużony lider kl. okręgowej – Płomień Nekla  jedzie w niedzielę, 20 sierpnia, do wicelidera. Mecz na szczycie klasy okręgowej: Zjednoczeni Rychwał – Płomień Nekla rozpocznie się o godz 17:00. Wierzymy, że podopieczni Bartłomieja Figasa powalczą o komplet punktów.

Sparta Sklejka Orzechowo miała gorszy start – w dwóch meczach wywalczyła 1 pkt., ale już jutro będzie miała okazję do powiększenia dorobku i marszu w górę tabeli. 19 sierpnia, o 17:00 na własnym boisku podejmuje Polonusa Kazimierz Biskupi.

AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię