Życie na chemicznej bombie?

4

Mieszkańcy ulicy Dworcowej w Miłosławiu oraz pracownicy znajdujących się tam firm żyją sprawą chemikaliów niewiadomego pochodzenia, które odkryto w jednym ze znajdujących się tam magazynów. Jakie to chemikalia i czy są niebezpieczne dla zdrowia – zbada Wojewódzki Inspektoratu Ochrony Środowiska w Koninie. Wyniki tych badań poznamy za tydzień.

Chemikalia znaleziono w magazynie należącym do prywatnego przedsiębiorcy w Miłosławia, Andrzeja Filipiaka. Pan Andrzej dzisiaj już wie, że był obserwowany i śledzony, że padł ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jego ufność i wiarę w ludzi….

Czym jest dla Andrzeja Filipiaka to przykre życiowe doświadczenie, którego padł ofiarą?

Nie wiemy jeszcze czym wypełnione są  beczki, które stoją w miłosławskim magazynie. Pan Andrzej obawia się jednak, że na jego barki spadnie koszt utylizacji tych chemikaliów, a będzie on bardzo wysoki. Szczegóły całej tzw „Chemicznej afery” w najnowszym wydaniu GRW.

AG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 KOMENTARZE

  • On jest tylko ofiarą. Po prostu zaufał i należycie nie sprawdził podmiotu któremu wynajmował magazyn. Po sposobie w jaki zapakowane zostały beczki widać że ktoś przygotowywał się od dłuższego czasu na to wydarzenie. Taka ilość chemikaliów nie pojawia się znikąd.

   A może po prostu komuś skończyło się pozwolenie na zbieranie odpadów i postanowił się z nimi pożegnać w taki a nie inny sposób.

   Tak czy inaczej pan Andrzej jest tylko ofiarą i to nie jest jego wina.

   • ha ha dobre sobie! nie wiedział? to cwaniak z metra cięty i nie takie robił przekręty, liczył pewnie, że ktoś za dwadzieścia lat tam zajrzy, znane są w okolicy jego dokonania i zarządy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię