Reklama

Duże gabaryty belki sufitowe - producent

1,00 zł

Opis

Szukasz rustykalnych belek sufitowych o nietypowych rozmiarach?

Produkujemy belki o max. wysokości boków 38 cm i długości aż 5 m. Lecz to nie koniec, gdyż wybierając nasz towar na wymiar nie płacisz za odpady.

Odkryj aż 5 fenomenalnych wzorców 3D desek rustykalnych w palecie więcej niż 28 kolorów.

Sprawdź www.plastmaker.pl ewentualnie zatelefonuj do nas pod numer 721 564 516Produkujemy:

belki rustykalne,

narożniki rustykalne,

maskownice styropianowe,

elastyczne deski elewacyjne.W naszym sklepie internetowym na www.plastmaker.pl możesz zamówić gotowe produkty, albo skorzystać z usługi wykonania ich na wymiar.

To znakomita możliwość też wówczas, kiedy Twoje zapotrzebowanie jest wyszukane.

Odkryj nasze atrakcyjne ceny belek sufitowych i desek rustykalnych. Przekonaj się, jak ekspresowo i luksusowo możesz zmienić Twoje wnętrza bądź nadać im okazjonalny nastrój.

Proponujemy także transport naszych produktów, kompetentne doradztwo a także Twego personalnego doradcę, który przeprowadzi Cię poprzez pełen tok zamówienia aż do odbioru Twoich rustykalnych belek.

Kategoria

Podziel się

1,00 zł
R Radio
721564516
Wyślij wiadomość
GARAŻE BLASZANE PRODUCENT GARAŻE BLASZANE PRODUCENT Cena: 2780 PLNMARMET PRODUCENT GARAŻY, BRAM I KONSTRUKCJI STALOWYCH Nasza firma zapewnia transport i montaż w całym kraju gratis ! Firma MARMET zajmuje się produkcją garaży blaszanych, które znajdują zastosowanie jako: - pomieszczenie na samochód, - maszyny rolnicze, - wiaty, zadaszenia, - schowek na budowę, - hale magazynowe. Garaże według życzeń wykonujemy z blachy ocynkowanej ogniowo bądź powlekanej/akrylowej. Wymiary wykonywanych garaży: - standardowe o wymiarach szerokość 3 m x długość 5 m - wysokość przodu 213 cm - wysokość tyłu 187 cm - światło wjazdu 200 cm - szerokość wjazdu 290cm - wymiar zewnętrzny przodu i tyłu 298 cm - wymiar zewnętrzny boków 496 cm - uchwyty na kłódki - zamek - niestandardowe ustalane telefonicznie lub mailowo o dowolnych wymiarach: szerokości, wysokości, długości. Dodatkowe opcje płatne ; - zmiana spadu dachu na dwuspadowy spad na bok spad na przód - brama uchylna podnoszona do góry - blacha w kolorze z palety ral - konstrukcja wykonana z profili zamkniętych o cynk - konstrukcja o cynk - podwyższenie garażu - dodatkowe drzwi - dodatkowe okno - mocowanie do podłoża - filc antykondensacyjny GARAŻE W II GATUNKU NA DZIAŁKI W NISKICH CENACH - cena podana w ogłoszeniu dotyczy garażu 3x5 I gatunek - z powodu zawirowań na rynku stali prosimy o kontakt w celu dokładnej wyceny. Zamówienia realizowane są do 2 tygodni - przed wysyłkom towaru skontaktujemy się z Państwem trzy dni wcześniej celem ustalenia dogodnej dla Państwa godziny. W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego pod którym uzyskają Państwo fachową poradę. Biuro czynne w godzinach 8-17 od pn. do pt. 783 022 876 665552797 www.garaze-marmet.pl [email protected]
Reklama
Reklama