Czym cechuje się catering dietetyczny od FitApetit?

Aktualnie zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej jakości diety pudełkowej? Coraz więcej klientów stawia na nas! Co warto wiedzieć na temat FitApetit? Dlaczego klienci decydują się na catering dietetyczny od FitApetit właśnie od naszej firmy cateringowej? Przekonaj się poniżej, że nie jest to przypadkowe.
  • 07.12.2023 10:55
Czym cechuje się catering dietetyczny od FitApetit?

Dlaczego warto wybrać catering od FitApetit?

Jeśli zostaniesz klientem FitApetit, to będziesz zadowolony. W końcu mamy doświadczenie. Opinie od naszych klientów mówią same za siebie. Warto zaznaczyć, że w FitApetit pracują profesjonalni kucharze oraz dietetycy. Nasza firma jest promowana przez cenione osobistości. To np. aktorka Katarzyna Zielińska, która jest znana m.in. z serialu „Barwy Szczęścia”.

Dlaczego w ogóle warto zdecydować się na usługi cateringowe? Profesjonalna dieta pudełkowa od FitApetit może Ci przynieść wiele korzyści. Może, ponieważ bardzo ważne jest to, aby zdecydować się na odpowiedni catering! Spokojnie, FitApetit w tym pomaga. Warto zauważyć, że dobrze dopasowany catering przyczynia się np. do realizowania rozmaitych celów. Przede wszystkim może to być zrzucenie kilku kilogramów, ale nie tylko. Z oferty FitApetit chętnie korzystają np. sportowcy, którym zależy na lepszej sylwetce (bardziej umięśnionej) i lepszych wynikach itd.

Właściwie dopasowane diety pudełkowe przyczyniają się do lepszego samopoczucia. Poza tym gwarantują dużo energii i brak zmęczenia. Cateringi dietetyczne (właściwie zbilansowane) sprawiają, że nie ma uczucia głodu. W związku z tym klienci nie podjadają pomiędzy posiłkami.

Nie da się ukryć, że cateringi dietetyczne pozwalają oszczędzić dużo czasu. Poza tym pieniędzy. Szczególnie jak zdecydujesz się na FitApetit. W końcu mamy konkurencyjne warunki finansowe, dlatego dużo osób chętnie korzysta właśnie z naszych usług!

Dieta pudełkowa FitApetit: co można wybrać w FitApetit?

Ten temat jest szczegółowo opisany na stronie internetowej https://www.fitapetit.com.pl/diety. Warto zaznaczyć, że w FitApetit możesz zdecydować się na kilkanaście rozmaitych diet pudełkowych. Są to: Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, czy Dieta Perfect Match.

Na naszej stronie internetowej każda dieta pudełkowa od FitApetit jest perfekcyjnie opisana. Nie musisz zatem kupować „kota w worku”. Warto zauważyć, że dostępne cateringi dietetyczne różnią się między innymi kalorycznością. Np. w przypadku Diety Standard możesz zdecydować się na kaloryczność od 1000 kcal do 2500 kcal. Z kolei Dieta Slimfit to zakres wynoszący od 1000 kcal do wartości nawet 4 razy większej. Ogólnie 4000 kcal to największa kaloryczność, jaka jest przez nas oferowana.

Z naszych diet pudełkowych bardzo ochoczo korzystają m.in. osoby, które chcą się odchudzić. Nie tylko szybko, lecz przede wszystkim bezpiecznie dla siebie i organizmu. Poza tym FitApetit ma atrakcyjne cateringi dietetyczne m.in. dla wegetarian, osób nietolerujących glutenu i laktozy, sportowców, czy klientów, którzy nie przepadają za rybami. W ofercie FitApetit są także diety pudełkowe dla kobiet w ciąży lub mam, które w tym momencie już karmią piersią.

Jak sprawdzić, czy nasz catering jest urozmaicony?

Wystarczy wejść na https://panel.fitapetit.com.pl/pl/menu. Potem trzeba kliknąć w konkretny catering. Tam znajdziesz przykładowe jadłospisy. Chcemy zaznaczyć, że menu jest nowoczesne i bardzo uniwersalne. Klienci codziennie są zatem zaskakiwani pysznymi, kolorowymi, sycącymi i zdrowymi potrawami.

Co możesz jeść, jeśli np. zdecydujesz się na Dietę Slimfit? Do dyspozycji klientów są m.in.: Pomarańczowy pudding jaglany z musem wiśniowo-czekoladowym, orzechami i owocami, Muffiny o smaku pizzy z warzywami i szynką (z sałatką i sosem czosnkowym), czy Tagliatelle z sosem cukiniowo-śmietanowym, parmezanem i pieczonym ziołowym kurczakiem itp. Są to dania, których na co dzień nie jada się w polskich domach i mieszkaniach. Jeśli wybierzesz FitApetit, to będziesz kosztował potraw restauracyjnych!

Jak korzystać z kalkulatora kalorii?

Jeśli czytasz ten tekst, to najprawdopodobniej masz jakąś misję do wykonania. Być może chcesz schudnąć w najbliższym czasie, nabrać masy mięśniowej albo szukasz czegoś odpowiedniego dla wegetarian itd. Nie wiesz, co wybrać? Zdecyduj się zatem na skorzystanie z Kalkulatora kalorii. Musisz tam m.in. określić swój główny cel. Potem trzeba podać kilka informacji na swój temat (płeć, masa ciała, wiek, wzrost oraz częstotliwość ćwiczeń). Jak wszystko zostanie wypełnione, to kliknij „Oblicz”. Możesz również wybrać odpowiedni dla siebie catering po konsultacji z zespołem dietetyków FitApetit. Wystarczy zadzwonić (+48 519 438 858) lub napisać wiadomość e-mailową ([email protected]).

Skorzystaj z Kalkulatora kalorii albo porady dietetycznej. Wybierz dzięki nam odpowiedni catering, a potem zacznij z sukcesami realizować swoje cele!

Najnowsza promocja FitApetit

--- Artykuł sponsorowany ---