Laura Zgolińska Mistrzynią Polski w kickboxingu

W Kurzętniku, miejscowości położonej na skraju Brodnickiego Parku Krajobrazowego, w miniony weekend odbyły się mistrzostwa Polski w Kickboxingu Kadetów, Juniorów oraz Seniorów. Laura Zgolińska z Miłosławia wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek do 70 kg.

Laura Zgolińska od pewnego czasu reprezentuje klub KKK Sporty Walki Poznań. W Kurzętniku zaprezentowała się znakomicie. Wygrała trzy bardzo trudne pojedynki, w tym dwa przed czasem, przez nokaut techniczny. W półfinale zwyciężyła na punkty o 2 lata starszą i o głowę wyższą rywalkę, a w finale, przez nokaut techniczny, pokonała Emilię Szalak ze Świdnika i została mistrzynią kraju. Jej klub, KKS Sporty Walki Poznań, zdobywając 5 złotych medali, 1 srebrny i 2 brązowe, w klasyfikacji drużynowej uplasował się na trzecim miejscu.