Remis w cieniu wielkich kontrowersji (galeria)

Grająca w Klasie Okręgowej Warta Pyzdry podzieliła się punktami ze Zjednoczonymi Rychwał. Ale apetyty były większe.
W sobotnim meczu było wszystko, co być powinno: gole, emocje do ostatniej minuty i kontrowersje. Z tymi największymi nie mógł pogodzić się trener przyjezdnych Piotr Kozanecki.

Po pierwszej połowie Zjednoczeni prowadzili 1:0, przy czym gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Gola na wagę 1 pkt w drugiej połowie strzelił Łukasz Kruczkowski. - Kontrowersje były – przyznaje szkoleniowiec Warty Piotr Dowbusz.

To szczęście jest uzasadnione, bo Warta zajmuje 6. miejsce, a Zjednoczeni są liderem rozgrywek. Obie drużyny dzieli aż 12 pkt. (tos)