Żal straconej szansy

Sparta Sklejka Orzechowo była o krok od sprawienia sensacji i pokonania lidera klasy okręgowej, Tura Turek.

To Sparta prowadziła grę, to Sparta atakowała bramkę rywala, to Sparta stwarzała sytuacje podbramkowe i była bliższa strzelenia goli. Niestety, nie miała w swych szeregach doświadczonego napastnika, który potrafił by zachować tzw. "zimną krew" i wykorzystać okazje. Takich graczy miał Tur i do przerwy Grabowski trafił na 1:0 dla gości, a tuż po przerwie na 2:0 dla Tura strzelił Izydorczyk. Bramkę kontaktową dla Sparty zdobył w 68 minucie Sokołowski i w końcowej części meczu gospodarze mogli ten mecz wyrównać, mieli swoje okazje. Nie potrafili ich wykorzystać i Grabowski, w 93 min. ustalił wynik meczu Sparta Sklejka - Tur na 1:3.