Remis Victorii w Kościanie

W pierwszym w tym sezonie meczu wyjazdowym Victoria Września zremisowała w Kościanie z tamtejszą Obrą 1:1.

Mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie gospodarze byli bliżsi zwycięstwa, mieli przewagę i okazje do zdobycia bramki, których na szczęście nie potrafili wykorzystać. Do przerwy było jednak 0:0. Po zmianie stron Obra znów ruszyła do ataku i przyniosło jej to powodzenie. W 58 minucie ładnego gola strzałem z przewrotki zdobył Jacek Płotkowiak. Kilka minut potem było już 1:1. Jacek Kopaniarz z rzutu wolnego trafił w okienko bramki Obry. Piłkę meczową miała Victoria. Sytuacji sam na sam z bramkarzem Obry nie wykorzystał jednak Wiktor Kacprzak i spotkanie zakończyło się remisem.

Victoria Września zagrała w Kościanie w następującym składzie: T. Nowicki – Majewski, Lisiecki, Jasiński, Oczkowski – Kacprzak, Kierzek, Krawczyński, Krzyżanowski (60. Jankowski) – Kopaniarz (80. Matuszak) – Sarbinowski