Reklama
Reklama

Muzyczne wydarzenie w Biechowie. Wystąpią bracia Golcowie

To cykl wyjątkowych koncertów w wyjątkowym miejscu. Swoją kontynuację będzie on miał w najbliższą sobotę (7 stycznia).
Muzyczne wydarzenie w Biechowie. Wystąpią bracia Golcowie
To cykl wyjątkowych koncertów w wyjątkowym miejscu. Swoją kontynuację będzie on miał w najbliższą sobotę (7 stycznia).
W klasztorze w Biechowie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaśpiewa zespół Golec uOrkiestra. 
- mówi współgospodarz wydarzenia, burmistrz Miłosławia Hubert Gruszczyński.
Nazwa zespołu długo trzymana była w tajemnicy. Organizatorzy zdecydowali się odkryć karty dopiero tuż przed świętami Bożego Narodzenia. 
Dla tych, którzy nie chcą czekać mamy dobrą wiadomość. Bracia Szczepanikowie wystąpią już dziś (5 stycznia) w kościele pw. św. Królowej Jadwigi we Wrześni. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. (tos)

Podziel się
Oceń

Komentarze
Brak słów 08.01.2023 01:01
"Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał15. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!"
Bianka 08.01.2023 01:00
Kościół to nie miejsce na koncerty rozrywkowe... Ludzie, opamiętajcie się. W co Wy wierzycie? Mówi Wam coś Golgota? Krzyż? Najświętszy Sakrament w tabernakulum? A Wy idziecie tam się bawić, bujać, klaskać... Czy Matka Boża stojąc pod krzyżem śmiała się i klaskała? Nic nie mam przeciwko radosnemu, wspólnemu kolędowaniu, ale trzeba było to zorganizować na sali koncertowej w jakimś domu kultury... A nawet w plenerze, bo ostatnio było ciepło. Możliwości jest mnóstwo. Trzeba mieć tylko minimum wyczucia i przede wszystkim WIARĘ w realną obecność Chrystusa w świątyni, a wtedy do głowy nikomu by nie przyszło, aby przed ołtarzem imprezować...