Reklama
Reklama

W Sokolni jak w Multikinie. Będzie lepsza jakość dźwięku

Zapowiadają się duże zmiany w kinie Sokolnia w Słupcy. Będzie je widać, słychać i czuć. A to za sprawą wymiany procesora dźwięku przestrzennego.
W Sokolni jak w Multikinie. Będzie lepsza jakość dźwięku

Jego zakup został dofinansowany z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i urzędu miasta. W sumie to ponad 21 tys. zł.

- mówi dyrektorka Miejskiego Domu Kultury Anita Herudzińska.

Na tym remont kina się nie kończy. Kontynuacja prac uzależniona jest jednak od pozyskania kolejnego dofinansowania.

Kino cieszy się coraz większą popularnością. W okresie od września ubiegłego roku do września tego roku odwiedziło je około 21 tys. widzów.


Podziel się
Oceń

Komentarze
nbsdew 02.11.2023 18:34
https://gamma.app/public/Heres-Where-to-Watch-New-York-City-Marathon-2023-Live-Broadcast-S-bjznb77vse6zzsz https://gamma.app/public/LIVESTREAMSNew-York-City-Marathon-2023-Live-Free-Full-Race-Online-igsjb0nq5ob9ysy https://gamma.app/public/WATCHLIVE-New-York-City-Marathon-2023-Live-Broadcast-on-Game-Toda-c9s1j1kpuhmsvcq https://gamma.app/public/-LIVESTREAM-TCS-New-York-City-Marathon-Live-Broadcast-on-05-Novem-shkwp3s2cpzktbj https://gamma.app/public/Watch-Free-TCS-New-York-City-Marathon-2023-Live-Streams-On-Tv-88aeonso73lqjdi https://gamma.app/public/LIVESTREAMFREE-TCS-New-York-City-Marathon-Live-Free-Sundays-race--e9dboyvdl3q1owd https://gamma.app/public/WATCHLIVETCS-New-York-City-Marathon-LIVE-Broadcast-Free-ON-Tv-Cha-bejfc6pklru0kxu