Reklama
Reklama

Interesuje Cię redukcja wagi bez efektu jo-jo - osiągniesz to zamawiając TIM Catering!

Prawidłowe odżywianie to przede wszystkim sposób myślenia, który wiele osób stara się w sobie kultywować. Z naszą firmą cateringową TIM Catering kontaktuje się coraz więcej ludzi którzy chcą bezpiecznie schudnąć, skutecznie zbudować mięśnie, pozbyć się alergii pokarmowej czy po prostu zmienić nawyki żywieniowe. Wiemy, że nowoczesność przepełniona jest sztuczną żywnością, dodatkami do żywności, konserwantami i innymi szkodliwymi substancjami. Takich składników nie znajdziesz w otrzymanej od nas zbilansowanej diecie pudełkowej którą dostarczymy pod same drzwi. Podejmij jedyną słuszną decyzję i zmień swoje postrzeganie odżywiania z naszym cateringiem! Chcesz wypróbować umiejętności naszego szefa kuchni zamów zestaw testowy!
Interesuje Cię redukcja wagi bez efektu jo-jo - osiągniesz to zamawiając TIM Catering!
Dlaczego dieta pudełkowa stała się popularna?

Prawidłowe odżywianie nie wiąże się z rezygnacją z ulubionych potraw. To zrównoważone, inteligentne podejście do jedzenia, dlatego nasze zbilansowane diety pudełkowe stale zyskują na popularności i otrzymują doskonałe oceny. Nasz organizm potrzebuje witamin, minerałów, błonnika, przeciwutleniaczy, aminokwasów oraz odpowiednich proporcji białek, węglowodanów i tłuszczu. To dzięki nim odbudujesz lub utrzymasz dobre zdrowie.

Nasza firma cateringowa w Poznaniu: https://timcatering.pl/catering-dietetyczny/poznan/  i oferowane menu jest polecane znajomym i rodzinie jako szansa na poprawienie zdrowia, kondycji fizycznej i wsparcie w osiąganiu celów. Zrównoważone posiłki w pudełkach stają się coraz bardziej znane i nie jest to zaskakujące! Zamawiając w naszym cateringu indywidualne menu, nie tylko zyskujesz pyszne, zbilansowane jedzenie, ale także oszczędzasz swój cenny czas!

Czy istnieje zbilansowana dieta zapewniająca szybkie odchudzanie?

Zrównoważona dieta ketogeniczna pomaga obniżyć poziom cukru we krwi i prowadzi do utraty wagi poprzez zmianę metabolizmu. Ten plan odżywiania sprzyja tworzeniu się ciał ketonowych w organizmie, powodując tzw. ketozę. Jeżeli będziesz ćwiczyć wykorzystanie tłuszczów jako źródła energii nastąpi po 2 dniach stosowania diety, jeżeli prowadzisz nie aktywny tryb życia to po 9 dniach. Istotą diety keto oferowanej przez naszą firmę cateringową jest minimalna zawartość węglowodanów (5-10%), duża ilość tłuszczu (70-80%) i ograniczona ilości białka (15-25%).

Przejście na dietę pudełkową Keto (1500-2750 kcal) spowoduje:
  • Szybką redukcję wagi i tkanki tłuszczowej.
  • Ograniczenie zagrożenia cukrzycą typu 2.
  • Normalizację poziomu cholesterolu. „Zły” cholesterol zostaje zastąpiony „dobrym” cholesterolem, co zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy.

Dieto Keto dostarczana przez nasz catering dietetyczny będzie składała się z 5 posiłków, przygotowana z niskocukrowych warzyw i owoców, dość dużej ilość mięsa, tłustego nabiału, oliwy z oliwek i orzechów. Dzięki temu będzie zawierała pełnowartościowe białko i żelazo. Cukier zostanie zastąpiony zdrowymi słodzikami.Oferujemy także także dietę Keto Premium z 4 daniami. W naszym cateringu dla aktywnych posiadamy wiele rodzajów diet na redukcję wagi i tkanki tłuszczowej. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami każdej z nich. Ciekawym rozwiązaniem jest dieta Slim dzięki której uzyskasz więcej energii, redukcję kilogramów i poprawę stanu zdrowia. Dieta Standard pomaga w pozbyciu się zbędnych kilogramów i w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała. Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie możesz schudnąć i zbudować mięśnie spożywając dania z diety Sport.

Czy catering przestrzega zasad piramidy żywieniowej?

Piramida zdrowego żywienia została stworzona przez dietetyków, aby pomóc w ułożeniu diety tak, by nie zyskać nadmiaru, a pozyskać wszystkie niezbędne białka, tłuszcze i węglowodany. Specjaliści z naszego cateringu dietetycznego układając jadłospis kierują się zasadami piramidy, dlatego w Twoich daniach znajdzie się dużą ilość warzyw i owoców, są zdrowe i zawierają ogromną ilość witamin i makroelementów. Następnie produktów zbożowych (makarony, płatki zbożowe) potem dopiero mięsa, ryb, jajek, zawierających białko. W Twojej zbilansowanej diecie pudełkowej obecny będzie także nabiał który dostarczy organizmowi białka, wapnia i innych składników odżywczych. Na samym szczycie piramidy obecne są oleje roślinne i nasiona będące źródłem zdrowych tłuszczów. Prawidłowe odżywianie przyczyni się do zdrowego stylu życia i napełni Twój organizm energią.

Podsumowanie

Zbilansowane diety pudełkowe zapewniają idealną równowagę. Dietetycy z naszego cateringu dietetycznego TIM Catering policzą kalorie i opracują program odżywiania a doskonali kucharze ugotują smaczne i pożywne dania. Osoby aktywne fizycznie mogą zamówić dietę wraz z planem treningowym dzięki czemu łatwiej będzie osiągnąć cele sportowe, zbudować sportową sylwetkę i poprawić kondycję. Na naszej stronie udostępniamy kalkulator zapotrzebowania kalorycznego, wystarczy, że wpiszesz swoje parametry a dietetycy z naszego cateringu zaproponują Ci indywidualną dietę. Możesz również sprawdzić czy obecnie dowozimy jedzenie w pudełkach do Ciebie. Zamawiając posiłki u nas nie przepłacisz, ponieważ oferujemy niskie ceny ale zachowujemy wysoką jakość potraw.


 

– Materiał zewnętrzny


Podziel się
Oceń

Komentarze