Reklama
Reklama

Grzegorz Wiśniewski stawia na rozwój infrastruktury sportowej

Jego najnowszy pomysł obejmuje stworzenie nowego centrum treningowego, które będzie znacząco wspierać rozwój sportu i aktywności fizycznej w regionie.
Grzegorz Wiśniewski
Grzegorz Wiśniewski ujawnił kolejny punkt swojego programu wyborczego.

Autor: KWW Grzegorza Wiśniewskiego

Głównym założeniem projektu jest budowa pełnowymiarowego, trawiastego boiska piłkarskiego. Planowane boisko będzie wyposażone w nowoczesne zaplecze socjalne oraz oświetlenie, co umożliwi korzystanie z obiektu również po zmroku. To kluczowy element, który zwiększy dostępność infrastruktury sportowej i umożliwi organizację treningów oraz spotkań nawet po zachodzie słońca.

- mówi kandydat na burmistrza Śremu.

Dodatkowo, w ramach projektu, planuje się utworzenie bocznego boiska treningowego. Lokalizacja tego obiektu zostanie dokładnie przemyślana i wybrana po konsultacjach z lokalnymi klubami sportowymi. Grzegorz Wiśniewski podkreśla znaczenie współpracy ze społecznością lokalną i chce, aby decyzje dotyczące umiejscowienia boiska treningowego były podejmowane w drodze szerokich konsultacji społecznych.

W ten sposób kandydat na burmistrza Śremu w powiecie śremskim nie tylko proponuje konkretny projekt infrastrukturalny, ale również angażuje społeczność lokalną, budując zaufanie i współodpowiedzialność za rozwój gminy Śrem.


Podziel się
Oceń

Komentarze