Reklama
Reklama

Śremskie cheerleaderki przy "Hipolicie"

Zespół taneczny działający w Zespole Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie, ledwo co się zawiązał, a już ma napięty harmonogram występów i to niekoniecznie przed własną publicznością.
zespół taneczny cheerleaderek ZST Śrem
Dziewczęta ćwiczą każdego dnia.

Autor: ZST Śrem

Gdy Maria Bychawska zaczynała pracę z ZST w Śremie, to w placówce działała sekcja taneczna, ale z czasem została wygaszona. Teraz po latach powraca i to w wielkim stylu. Cheerleaderki Hipolita ćwiczą codziennie, a na efekty ich trudnej pracy nie będzie trzeba długo czekać. Niebawem pierwsze występy przed szeroką publicznością.

- mówi inicjatorka reaktywacji pomysłu, dyrektor szkoły Maria Bychwska.

Pierwsze oficjalne występy odbędą się już w tym miesiącu. Debiut przed szeroką publicznością zaliczą podczas inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Kaliskim. Będzie to miało miejsce 19 kwietnia. Następnie dziewczęta wystąpią podczas defilady klas mundurowych - to wydarzenie zaplanowane zostało na 24 kwietnia. Dwa dni później cheerleaderki przedstawią swój układ podczas zakończenia roku szkolnego dla klas mundurowych.

Nad pieczołowitym przygotowaniem dziewcząt do występów tanecznych czuwa sama dyrektor ZST, która aktywnie zaangażowała się w reaktywację zespołu.
 


Podziel się
Oceń

Komentarze