Reklama

Absolutorium WASE w Środzie Wlkp.

W dniu 06.07.2024 roku w Wielkopolskiej Akademii Społeczno – Ekonomicznej w Środzie Wlkp. – Akademii Nauk Stosowanych odbyło się uroczyste Absolutorium.
Absolutorium WASE w Środzie Wlkp.

W roku akademickim 2023/2024 studia ukończyło łącznie 510 studentów (216 studia magisterskie, 294 studia licencjackie).

Rektor prof. dr hab. Ireneusz Kubiaczyk składając absolwentom życzenia podkreślił w swoim wystąpieniu bardzo dobre wyniki osiągnięte przez nich na egzaminach magisterskich i licencjackich. Profesor I. Kubiaczyk pogratulował także maturzystom LO Nr I - Akademickiego wspaniałych wyników oraz uczniom klas ósmych Szkoły Podstawowej Nr 1 - Akademickiej bardzo dobrych wyników na teście ósmoklasisty.

Szczególną radość Rektorowi - prof. matematyki – jak podkreślił – sprawiły wyniki na teście ósmoklasisty z matematyki – o 50% lepsze od średniej w powiecie.

Na uroczystości zostały wręczone absolwentom dyplomy ukończenia studiów, a 24 szczególnie wyróżniającym się studentom wręczone zostały nagrody.

WASE kształci na kierunkach: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika, praca socjalna, ekonomia, informatyka, filologia, dietetyka w różnych specjalnościach.

Na podkreślenie zasługuje także fakt przyznawania studentom przez Rektora różnych stypendiów: socjalnych, Rektora, specjalnych i zapomóg.

W roku akademickim 2023/2024 uczelnia wypłaciła swoim studentom łącznie na wszystkie rodzaje stypendiów 1 610 600 zł. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama