Reklama
Reklama

Budynek sprzedany. Co dalej z "WW"?

Budynek sprzedany. Co dalej z "WW"?
Otwarta z wielką pompą dwa lata temu siedziba „Wiadomości Wrzesińskich” została sprzedana. Nieoficjalnie wiemy, że wydawca tygodnika rozważa sprzedaż tytułu.
O zbyciu siedziby Waldemar Śliwczyński poinformował już tydzień temu na łamach swojej gazety. Nie ujawnił komu i za ile sprzedał budynek.
Jak we wtorek podał branżowy portal press.pl „budynek kupił Marek Winter, lokalny biznesmen, właściciel m.in. firmy Amwin, projektującej i stawiającej hale oraz
biurowce”. Jak pisze dalej portal „kwoty transakcji nie ujawniono, ale wydawca przyznaje, że budynek sprzedał z małą stratą”. W rozmowie z nami Marek Winter ujawnił nam dlaczego kupił siedzibę „WW” i ile za nią zapłacił. A o tym przeczytacie w "Gazecie Radio Września"

Podziel się
Oceń

Komentarze
Michał 28.07.2018 21:17
No tak gocliki to ikony dziennikarstwa i giganci radiowęzła
Bronek 28.07.2018 19:59
Hahaha i dobrze bo faktycznie pracownikow sliwa ma po ch......u fest jakas ruska ktora nie umie sie dobrze po polsku wyslowic mialem z nia stcznosc jak biegala z mikrofonem...... Może gdyby byli jacys douczeni redaktorzy to by pyklo a tak no to coz nie ma o czym pisac wiec gazeta umiera smiercia naturalna...
Adam 27.07.2018 21:11
Śliwa to już twój koniec, zostały ci kredyty w BZ WBK i historia był sobie taki ktoś co smarował tyłki ludziom Bay
Greg 27.07.2018 15:10
Tak punktował budowę szpitala, a sam się przejechał na budowie kurnika. Jak widać budowlanka to ciężki temat i nie ma co pouczać wszystkich i krytykować. Rzeczywistość wszystko zweryfikowała.