Hwarang drugim klubem powiatu wrzesińskiego

W siedzibie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego odbyła się uroczysta gala podsumowująca starty zawodników zrzeszonych w Wielkopolskim Związku Taekwondo Olimpijskiego.  Uhonorowano zawodników i trenerów klubu UKS Hwarang Września, który zajął 3. miejsce w klasyfikacji WZTO, a w klasyfikacji punktowej sportu młodzieżowego zdobył 100,5 pkt i uplasował się na drugim miejscu w powiecie, tuż za lekkoatletami Orkana Września.

Na taki wynik złożyły się sukcesy ciężko trenujących zawodników, którzy zdobywali laury na najważniejszych imprezach w kraju i za granicą. Oto najważniejsze z nich:
Weronika Przybysz - 3. miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w Hiszpanii oraz 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
Krystian Haremza - młodzieżowy Mistrz Polski i 2. miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów
Dagmara Haremza - mistrzyni Polski Juniorów i srebrna medalistka Mistrzostw Polski Seniorów
Olga Bachorska - wicemistrzyni Polski Seniorów
Jakub Wawrowski - 2. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
Patrycja Kasperska - 3. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów
Wiktoria Grześkowiak - 3. miejsce na Ogólnopolskiej olimpiadzie Młodzieży
Hwarang to także zawodnicy początkujący, bardzo młodzi, którzy jednak już zdobywali pierwsze sukcesy na szczeblu makroregionu. Byli nimi Jakub i Michał Filipczakowie, Alicja Muchowicz i Adam Andrzejak. Wśród kadetów należy wyróżnić Kacpra Kasperskiego i Nikolę Haremzę, którzy zajęli 5 miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Rok 2020 i przygotowania do sezonu Hwarang rozpocznie obozem w Stroniu Śląskim (na początku lutego). Kilka dni potem pierwsze poważne starty - Puchar Świata G1 w Hamburgu i Puchar Polski w Swarzędzu.