Victoria pokonana w Skalmierzycach

Victoria Września po znakomitym meczu, jaki rozegrała w zeszłym tygodniu z Polonią Leszno, wydawała się być faworytem starcia z Pogonią w Skalmierzycach. Niestety, przegrała 0:1 i trudno jej będzie utrzymać pozycję lidera IV ligi.

Mecz w Skalmierzycach odbył się o nietypowej porze, bo w sobotnie południe. Gospodarze w pierwszej części gry mocno zaatakowali bramkę broniona przez Tobiasza Nowickiego i efektem tych ataków był gol zdobyty w 35 minucie przez Piotra Józefiaka. Do przerwy nic się nie zmieniło, a po przerwie drużyna zdecydowanie lepszą była Victoria, grała praktycznie do jednej bramki. Gospodarze zablokowali jednak swoją świątynię i utrzymali do końca meczu korzystny dla siebie wynik i porażka Victorii stała się faktem.