Reklama
Reklama

Rodzinny festyn nad śremskim jeziorem

Przełożona z uwagi na złe warunki atmosferyczna impreza „Powitanie wiosny” trwa w najlepsze.
maskotka wielkopolskiej policji z dziećmi i dorosłymi podczas pikniku rodzinnego w Śremie
Gdziekolwiek odbywają się rodzinne festyny, tam zawsze można spotkać cieszącego się ogromną popularnością szczególnie pośród młodszych uczestników festynów, sierżanta Pyrka.

Autor: M. Czubak

Śremski Sport zorganizował Festyn Rodzinny „Powitanie wiosny”, który aktualnie ma miejsce nad Jeziorem Grzymisławskim. Wydarzenie przyciągnęło setki śremian, którzy wraz ze swoimi pociechami przybyli, by skosztować dobrej pogody i wspaniałej piknikowej atmosfery.

Po wypowiedziach niektórych z nich wyraźnie widać, że spragnieni są takich wydarzeń, na których wspólnie, całymi rodzinami, można się doskonale bawić.

W programie przewidziano szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, przygotowanych przez KP Events. To między innymi pokaz łodzi motorowodnych przygotowywany przez Miejsko-Powiatowy WOPR w Śremie oraz wiele interesujących animacji, gier i konkurencji. Najmłodsi uczestnicy będą mieli możliwość bawić się na dmuchanym zamku, a dla dorosłych przewidziano darmowe korzystanie z sauny i bali przy plaży Sauna Lodowiec.

Wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom, ale najwięcej frajdy mieli najmłodsi śremianie

Na terenie jeziora Grzymisławskiego pojawili się także przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Śremie oraz strażacy z OSP Pysząca. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać chwilę z sierżantem Pyrkiem, który jest niezwykle rozchwytywanym przez najmłodszych policjantem w Wielkopolsce.

- mówi sierżant Pyrek, maskotka wielkopolskiej policji.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem burmistrza Śremu. Rodzinny piknik potrwa do godziny 17.


Podziel się
Oceń

Komentarze