Reklama
Reklama

Burmistrz ma kontrkandydata. Grzegorz Wiśniewski zapowiada start w wyborach

Przed pięcioma laty się nie udało, ale być może teraz się uda. Opozycyjny do Adama Lewandowskiego, bezpartyjny radny, Grzegorz Wiśniewski, zapowiedział swój start w wyborach samorządowych. Aktualny radny rady miejskiej w Śremie będzie ubiegał się o fotel burmistrza.
Grzegorz Wiśniewski
Grzegorz Wiśniewski będzie starał się wygrać wybory na burmistrza Śremu

Autor: M. Czubak

Grzegorz Wiśniewski zapowiedział dziś swój start w wyborach samorządowych. Śremianin, który pochodzi z Niesłabina, w wyborach będzie startował, podobnie jak to miało miejsce przed pięcioma laty, z własnego komitetu wyborczego. Podczas briefingu prasowego obecny radny śremskiej rady miejskiej zapowiedział walkę o fotel burmistrza Śremu.

Wskazał również bolączki gminy Śrem i problemy, które dostrzega nie tylko on, ale również mieszkańcy Śremu.

Już pięć lat temu Grzegorz Wiśniewski starał się zdobyć fotel burmistrza Śremu - bez powodzenia. Wówczas udało mu się zebrać 1298 głosów, co przyniosło mu czwarte miejsce spośród sześciu kandydatów.

Porażka w wyborach nie podcięła mu skrzydeł, wręcz przeciwnie -  Wiśniewski będąc radnym, postanowił angażować się w lokalną politykę, stając się jednym z najbardziej zagorzałych przeciwników polityki urzędującego burmistrza Śremu, Adama Lewandowskiego.

Wcześniej dzisiejszego dnia Adam Lewandowski oficjalnie ogłosił, że będzie ubiegał się o reelekcję.


Podziel się
Oceń

Komentarze